Раді Вас повідомити, що з 2 по 12 травня 2022 р. проводиться 325-а Національна Яґ’я Махаріші для України.

Ця яґ’я йде разом з великою міжнародною яґ’єю. Санкальпа: «Забезпечення миру, безпеки, зцілення, когерентності та нездоланності для всіх людей в Україні і світі». Категорія яґ’ї — J. Ця яґ’я проводиться як складова частина великої (категорія G + I) Національної Яґ’ї для України.

Також в цей період проводиться 326-а Національна Яґ’я Махаріші для України у складі “Регіону Росії і України”. Це велика Національна Яґ’я з санкальпою: «Принести зцілення, когерентність і мир всім людям в регіоні Росії і України та в усьому світі». Категорія яґ’ї: G + G + I.

Збір коштів на Національні Яґ’ї йде постійно. Проведення наступної яґ’ї планується з 18 по 28 травня 2022 р. Як зробити внесок, дивіться, будь ласка, на цій сторінці.

Важливо! Просимо всіх спонсорів підтримувати й по можливості збільшувати свої регулярні внески.

Щиро дякуємо всім, хто дуже відповідально виступає спонсором Національних Яґій – надзвичайно важливого для України проекту. У цей історичний час нам доступна технологія, що дає можливість усунути найглибші причини проблем і страждань та сприяти мирному, еволюційному розвитку, здоров’ю і процвітанню нашої країни.

Запрошуємо всіх регулярно брати участь у Національних Яґ’ях для України. Той, хто підтримує оживлення Природного Закону для всього суспільства через проведення Національних Яґій, одержує більше підтримки Природного Закону в своєму власному житті.

Відвідайте сайт «Національна Яґ’я Махаріші для України»

Джай Гуру Дев!

З глибокою вдячністю,
«Фонд Брахмананди Сарасваті» в Україні

Зробити внесок