325 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 325-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 2 по 12 травня 2022 р., включаючи Акшая Трітія — День довговічних досягнень — 3 травня

Чому настільки важливий день Акшая Тритія

• Махариши підкреслював практичність і важливість прийняття рішень на Акшая Тритія.
• Виконуються особливі ведичні декламації, що сприяють довговічному й значному еволюційному успіху.
• Цього дня ріші (древні мудреці) провели першу яґ’ю в історії людства.
• «Акшая» означає «нетлінний, вічний», представляючи унікальну якість Яґій Махаріші, що посилюється цього дня.
• Сур’я (Сонце) і Чандра (Місяць) в цей час екзальтовані, що створює величезні позитивні можливості.

Один раз на рік у нас є можливість сприяти довговічному прогресу для посилення когерентності та досягнення важливих позитивних проривів при прихильній підтримці Природи завдяки Йозі та Яґ’ї.


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.

Важливе звернення Девіда Лінча:
як встановити мир на Землі

Девід Лінч запрошує філантропів фінансувати створення постійних великих груп Літаючих Йогів для загального миру. Д-р Пітер Сван бере коротке інтерв’ю у Боба Ротха (директора Фонду Девіда Лінча), який пояснює основи проекту, і потім показує динамічне й креативне відео Девіда Лінча. Натисніть на картинку нижче, щоб подивитися це коротке відео (англ.).

Ця ініціатива Девіда Лінча – чудовий шанс посилити Світло в цей повний мороку час фазового переходу. Таке благословення – мати цю можливість зробити щось ефективне зараз.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
У квітні декілька провідних планет перейшли в інші знаки, відбувалися глибокі трансформації, а травень буде спокійнішим. Намагайтеся залишатися стабільними й непохитними, щоб сприяти досягненню найкращих результатів. Групові програми створення когерентності та Національні Яґ’ї – потужні засоби для очищення й піднесення долі всього світу.

Важлива інформація
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ

Від щирого серця бажаємо вам довговічних досягнень! Давайте разом сфокусуємося на рішеннях, які дав нам Махаріші!


325-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 2 по 12 травня 2022 р.,
включаючи Акшая Трітія – День довговічних досягнень – 3 травня

Санкальпа: «Забезпечення миру, безпеки, зцілення, когерентності й нездоланності для всіх людей в Україні та світі«

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишився всього 2 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії