305 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 305-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 7 по 17 грудня 2021 р., включаючи Сканда Шаштхі – День Карттікеї – 9 грудня.


Сканда Шаштхі цього року відзначається 9 грудня – під час наступної Національної Яґ’ї, яка проводитиметься з 7 по 17 грудня 2021 року.

Це прекрасна можливість за допомогою Національних Яґій підтримати розвиток ідеального керівництва та сприяти подоланню перешкод еволюції в колективній свідомості.


Наближається період новорічних свят, і бажання дарувати та приймати дари оживає у серцях ще сильніше. Ми яскравіше відчуваємо, що кожен день життя дорогоцінний, а святкування і благодійність – універсальний імпульс. Дякуємо Вам за щедрість серця!


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.

Прогноз експертів Джйотіша Махаріші

Складні планетарні комбінації вказують на підвищену потребу людей у ​​всьому світі вимагати покращень у державному управлінні та керівництві. Нам потрібно підтримувати позитивні імпульси за допомогою груп створення когерентності, що виконують програми ТМ і ТМ-Сідхі, та за допомогою високоефективних Національних Яґій, щоб керівники суспільства та колективна свідомість взаємно відображали величезний стрибок когерентності.


305-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 7 по 17 грудня 2021 р.,
включаючи Сканда Шаштхі – День Карттікеї – 9 грудня

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 3 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі більше 1000 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для посилення гармонії, миру і радості в житті