Раді Вас повідомити, що з 13 по 23 травня 2021 р.включаючи Акшая Трітію, День довговічних досягнень, 14 травня – проводиться 278-а Національна Яґ’я Махаріші для України.

Ця яґ’я йде разом з великою міжнародною яґ’єю. Санкальпа: “Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу”Категорія яґ’ї – “I”.

Одночасно проводиться 279-а Національна Яґ’я для України! Ця яґ’я повністю сплачена спонсором з США. Санкальпа: “Сприяння ідеальному здоров’ю, процвітанню й нескінченній мудрості всіх жителів України”. Категорія яґ’ї – “J”. 

Збір коштів на Національні Яґ’ї йде постійно. Проведення наступної яґ’ї планується з 28 травня по 7 червня 2021 р. Як зробити внесок, дивіться, будь ласка, на цій сторінці.

Важливо! Просимо всіх спонсорів підтримувати й по можливості збільшувати свої регулярні внески.

Щиро дякуємо всім, хто дуже відповідально виступає спонсором Національних Яґій – надзвичайно важливого для України проекту. У цей історичний час нам доступна технологія, що дає можливість усунути найглибші причини проблем і страждань та сприяти мирному, еволюційному розвитку, здоров’ю і процвітанню нашої країни.

Запрошуємо всіх регулярно брати участь у Національних Яґ’ях для України. Той, хто підтримує оживлення Природного Закону для всього суспільства через проведення Національних Яґій, одержує більше підтримки Природного Закону в своєму власному житті.

Відвідайте сайт “Національна Яґ’я Махаріші для України”

Джай Гуру Дев!

З глибокою вдячністю,
“Фонд Брахмананди Сарасваті” в Україні

Зробити внесок