278 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 278-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 13 по 23 травня 2021 р., включаючи Акшая Трітію, День довговічних досягнень, 14 травня.

Додаток Maharishi Veda App – ідеальний подарунок до Акшая Трітії. Застосовуйте давню ведичну науку звуку – для врівноваженості, миру, гармонії та радості життя – особливо в цей час.

Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором.

Бажаємо вам найкращих довговічних досягнень для досконалого здоров’я і процвітання за підтримки Йоги і Яґ’ї!

Прогноз експертів Джйотіша Махаріші

До червня два планетарних впливи можуть приводити до посилення духовності та прийняття нашого знання в світі. Позитивні тенденції можуть значно посилитися, незважаючи на присутність серйозних ризиків для здоров’я, економіки і безпеки. Інвестиції, нові технології і екологічна свідомість / відповідальність можуть почати стрімке зростання, хоча й зберігається деяка нестабільність. Нам потрібно постійно підтримувати Йогу і Яґ’ю, як рекомендовано експертами Джйотіша Махаріші.


278-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 13 по 23 травня 2021 р.,
включаючи Акшая Трітію, День довговічних досягнень, 14 травня

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 2 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Національних Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1000 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня — для посилення гармонії, миру і радості в житті