Раді Вас повідомити, що з 13 по 23 квітня 2021 р. — включаючи Дев’ять днів Божественної Матері (Наваратрі) 13-21 квітня і День Перемоги (Рам Навамі) 21 квітня – проводиться 273-я Національна Яґ’я Махаріші для України.

Ця яґ’я йде разом з великою міжнародною яґ’єю. Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу». Категорія яґ’ї — «J».

Одночасно проводиться 274-а Національна Яґ’я Махаріші для України! Санкальпа: “Сприяння ідеальному здоров’ю, процвітанню і нескінченній мудрості всіх жителів України”. Категорія ягъи – “J”.

Також міжнародна група спонсорів «Група за мир між Росією та Україною» замовила на цей період для України велику Національну Яґ’ю (категорії H + I) із санкальпою «Принесення зцілення, когерентності та миру для всіх людей України»!

Одночасно Україна отримує підтримку Національної Яґ’ї для Чорноморського регіону, що також проводиться в цей період з 13 по 23 квітня.

Збір коштів на Національні Яґ’ї йде постійно. Проведення наступної яґ’ї планується з 28 квітня по 8 травня 2021 р. Як зробити внесок, дивіться, будь ласка, на цій сторінці.

Важливо! Просимо всіх спонсорів підтримувати й по можливості збільшувати свої регулярні внески.

Щиро дякуємо всім, хто дуже відповідально виступає спонсором Національних Яґій – надзвичайно важливого для України проекту. У цей історичний час нам доступна технологія, що дає можливість усунути найглибші причини проблем і страждань та сприяти мирному, еволюційному розвитку, здоров’ю і процвітанню нашої країни.

Запрошуємо всіх регулярно брати участь у Національних Яґ’ях для України. Той, хто підтримує оживлення Природного Закону для всього суспільства через проведення Національних Яґій, одержує більше підтримки Природного Закону в своєму власному житті.

Відвідайте сайт «Національна Яґ’я Махаріші для України»

Джай Гуру Дев!

З глибокою вдячністю,
«Фонд Брахмананди Сарасваті» в Україні

Зробити внесок