273 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 273-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 13 по 23 квітня 2021 р., включаючи Дев’ять днів Божественної Матері (Васантік Наваратрі) 13-21 квітня и День Перемоги (Рам Навамі) 21 квітня

Дев’ять днів блаженства й трансформації

У ведичній традиції Дев’ять днів Божественної Матері — важливий період очищення та еволюції всієї природи.

Управління, позбавлене проблем

Кульмінацією цих дев’яти днів стане Рам Навамі, День народження Рама, — один з найбільш сприятливих днів ведичного календаря. Декламації Ведичних Пандітів Махаріші в цей день пробуджують прекрасну якість досконалого, вільного від проблем управління в житті людини, родини, суспільства, країни та всього світу.

Більше підтримки — більше декламацій — більше користі

Приєднуйтеся до нас і Ведичних Пандітів Махаріші, щоб принести позитивні зміни у своє життя, у життя нашої країни та всієї планети.

Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором.

Прогноз експертів Джйотіша Махаріші

У наступні тижні планетарні комбінації — простіші й менш конфліктні. Досі присутні певні дисонансні планетарні поєднання, що створюють для нас дискомфорт і спонукають звернутися всередину себе. Але тепер нам набагато легше вносити позитивні перетворення і усувати опір, завдяки групам когерентності і Національним Яґ’ям.


273-я Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 13 по 23 квітня 2021 р.,
включаючи Дев’ять днів Божественної Матері (Васантік Наваратрі) 13-21 квітня і День Перемоги (Рам Навамі) 21 квітня

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 2 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Національних Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі понад 2000 пандітів. 1331 пандіт з цієї групи щодня проводить АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня — для посилення гармонії, миру і радості в житті