Раді Вас повідомити, що з 26 серпня по 5 вересня 2021 р., включаючи Крішна Джанмаштамі – День народження Крішни – 30 серпня, проводиться 292-а Національна Яґ’я Махаріші для України.

Ця яґ’я йде разом з великою міжнародною яґ’єю. Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу». Категорія яґ’ї — «J».

Одночасно проводиться 293-я Національна Яґ’я для України! Ця яґ’я повністю оплачена спонсором з США. Санкальпа: “Сприяння ідеальному здоров’ю, процвітанню й нескінченній мудрості всіх жителів України”. Категорія яґ’ї – “J”. 

Також в цей період проводиться 294-а Національна Ягъя для України у складі “Регіону Росії і України”: міжнародна група спонсорів “Благодійники для Росії і України” замовила Національну Яґ’ю категорії “J” із санкальпою “Принесення зцілення, когерентності та миру всім людям Росії і України”.

Збір коштів на Національні Яґ’ї йде постійно. Проведення наступної яґ’ї планується з 9 по 19 вересня 2021 р., включаючи Ганеш Чатуртхі (День народження Ганеша) 10 вересня і Вішвакарма Джаянті (День Вішвакарми) 17 вересеня. Як зробити внесок, дивіться, будь ласка, на цій сторінці.

Важливо! Просимо всіх спонсорів підтримувати й по можливості збільшувати свої регулярні внески.

Щиро дякуємо всім, хто дуже відповідально виступає спонсором Національних Яґій – надзвичайно важливого для України проекту. У цей історичний час нам доступна технологія, що дає можливість усунути найглибші причини проблем і страждань та сприяти мирному, еволюційному розвитку, здоров’ю і процвітанню нашої країни.

Запрошуємо всіх регулярно брати участь у Національних Яґ’ях для України. Той, хто підтримує оживлення Природного Закону для всього суспільства через проведення Національних Яґій, одержує більше підтримки Природного Закону в своєму власному житті.

Відвідайте сайт «Національна Яґ’я Махаріші для України»

Джай Гуру Дев!

З глибокою вдячністю,
«Фонд Брахмананди Сарасваті» в Україні

Зробити внесок