292 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 292-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 26 серпня по 5 вересня 2021 р.

Сприятливий цикл національних Яґ’ій

Наступний 11-денний цикл Національних Яґій Махаріші, який буде проводитися з 26 серпня по 5 вересня, включає в себе Крішна Джанмаштамі – День народження Крішни – 30 серпня. У цей сприятливий час ведичного календаря виконуються додаткові ведичні декламації для посилення потужної якості підтримки порядку серед усього розмаїття життя – для захисту нездоланності як окремих людей, так і цілих народів. Це особливо гарний час для участі в Національних Яг’ях, а також прекрасна можливість замовити для себе Спеціальну Яґ’ю для благополуччя!

Ведичні Пандіти Махаріші в Індії добре захищені і виконують усі Національні Яґ’ї, Спеціальні Яґ’ї, АтіРудрабхішек тощо. Індійський уряд дозволяє все більшій кількості пандітів повертатися в групи, тому групи пандітів стабільно збільшуються.

Оновлений список всіх санкальп дивіться ТУТ.

Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку  Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.

Прогноз експертів Джйотіша Махаріші

Наша відданість програмам і постійне проведення Національних Яґій – благословення в усіх відношеннях. Ми всі це знаємо, і Джйотіші завжди нагадують нам про це. У всесвітній кундалі (гороскопі) на серпень є вказівка на можливість якихось помірних поліпшень, оскільки деякі регіони переживають пост-пандемічне пробудження. Але повинні переважати обережність і максимальна увага запобіганню проблемам! Будуть можливості освіження і трансформації політичного керівництва.


292-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 26 серпня по 5 вересня 2021 р.,
включаючи Крішна Джанмаштамі – День народження Крішни – 30 серпня

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 2 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Національних Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі більше 1000 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня — для посилення гармонії, миру і радості в житті