Раді Вас повідомити, що з 13 по 23 червня 2021 р., включаючи День Ганги 20 червня, проводиться 283-я Національна Яґ’я Махаріші для України.

Ця яґ’я йде разом з великою міжнародною яґ’єю. Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу». Категорія яґ’ї — «J».

Одночасно проводиться 284-а Національна Яґ’я для України! Ця яґ’я повністю оплачена спонсором з США. Санкальпа: «Сприяння ідеальному здоров’ю, процвітанню й нескінченній мудрості всіх жителів України». Категорія яґ’ї – «J». 

Також в цей період проводиться 285-а Національна Ягъя для України у складі «Регіону Росії і України»: міжнародна група спонсорів «Благодійники для Регіону Росії і України» замовила Національну Яґ’ю категорії «J» c санкальпою «Принесення зцілення, когерентності та миру для всіх людей Регіону Росії і України».

Збір коштів на Національні Яґ’ї йде постійно. Проведення наступної яґ’ї планується з 28 червня по 8 липня 2021 р. Як зробити внесок, дивіться, будь ласка, на цій сторінці.

Важливо! Просимо всіх спонсорів підтримувати й по можливості збільшувати свої регулярні внески.

Щиро дякуємо всім, хто дуже відповідально виступає спонсором Національних Яґій – надзвичайно важливого для України проекту. У цей історичний час нам доступна технологія, що дає можливість усунути найглибші причини проблем і страждань та сприяти мирному, еволюційному розвитку, здоров’ю і процвітанню нашої країни.

Запрошуємо всіх регулярно брати участь у Національних Яґ’ях для України. Той, хто підтримує оживлення Природного Закону для всього суспільства через проведення Національних Яґій, одержує більше підтримки Природного Закону в своєму власному житті.

Відвідайте сайт «Національна Яґ’я Махаріші для України»

Джай Гуру Дев!

З глибокою вдячністю,
«Фонд Брахмананди Сарасваті» в Україні

Зробити внесок