280 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 283-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 13 по 23 червня 2021 р.

Чудово, що під час проведення наступної Національної Яґ’ї відзначається важливе ведичне свято – День Ганги! У цей період будуть виконуватися додаткові ведичні декламації, пов’язані з усуненням забруднень і посиленням потоку підтримки Природного Закону.

На щастя, за допомогою Національних Яґій ми здатні задіяти цей потенціал для очищення і для посилення підтримки Природи. Це так необхідно зараз нашій країні і всьому світу!

Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором.

Прогноз експертів Джйотіша Махаріші

Зараз необхідно бути значно пильнішими щодо наших програм і отримувати захист від Національних Яґій. Духовні цінності ростуть в колективній свідомості, більше ясності і єдності, але старі системи політики, економіки, охорони здоров’я, освіти тощо не встигають за цим, тому люди висловлюють незадоволеність, а в деяких випадках навіть виходять на вулиці з протестами, вимагаючи змін.


283-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 13 по 23 червня 2021 р.,
включаючи День Ганги 20 червня

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 3 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Національних Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1000 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня — для посилення гармонії, миру і радості в житті