Раді Вас повідомити, що з 28 квітня по 8 травня 2021 р. проводиться 276-я Національна Яґ’я Махаріші для України.

Ця яґ’я йде разом з великою міжнародною яґ’єю. Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу». Категорія яґ’ї — «J».

Одночасно проводиться 277-а Національна Яґ’я (для регіону Росії і України). Категорія яґ’ї — «H». Санкальпа: «Принести зцілення, когерентність і мир усім людям регіону Росії і України». Кошти для цієї яґ’ї були зібрані «Групою за мир між Росією і Україною» (кошти поступили з Німеччини, Нідерландів, Норвегії, Росії і України).

Збір коштів на Національні Яґ’ї йде постійно. Проведення наступної яґ’ї планується з 13 по 23 травня 2021 р, включаючи Акшая Трітія, День довговічних досягнень, 14 травня. Як зробити внесок, дивіться, будь ласка, на цій сторінці.

Важливо! Просимо всіх спонсорів підтримувати й по можливості збільшувати свої регулярні внески.

Щиро дякуємо всім, хто дуже відповідально виступає спонсором Національних Яґій – надзвичайно важливого для України проекту. У цей історичний час нам доступна технологія, що дає можливість усунути найглибші причини проблем і страждань та сприяти мирному, еволюційному розвитку, здоров’ю і процвітанню нашої країни.

Запрошуємо всіх регулярно брати участь у Національних Яґ’ях для України. Той, хто підтримує оживлення Природного Закону для всього суспільства через проведення Національних Яґій, одержує більше підтримки Природного Закону в своєму власному житті.

Відвідайте сайт «Національна Яґ’я Махаріші для України»

Джай Гуру Дев!

З глибокою вдячністю,
«Фонд Брахмананди Сарасваті» в Україні

Зробити внесок