276 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 276-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 28 квітня по 8 травня 2021 р.

Прес-конференція Махаріші 12 січня 2005 р.

Д-р Джон Хеґелін: « …дуже цікаве питання про те, скільки учасників потрібно Махаріші, або він хотів б мати, щоб успішно трансформувати світ».
« …і хто, на думку Махаріші, найкраще підходить для цієї роботи — студенти, працюючі дорослі чи пенсіонери?»

Махаріші: «Невелика, дуже невелика частина всього 6-мільярдного населення світу. Світ буде благословенний групою з 8000 літаючих йогів — це перше. А щодо того, хто стане найкращим вибором, то якщо у нас є вибір, ми обираємо Ведичних Пандітів. Вони, звичайно ж, будуть практикувати Йогічні Польоти, але, на додаток до цього, вони зможуть виконувати ведичні декламації — декламації Конституції Всесвіту — і це буде оживляти Конституцію Всесвіту в світовій свідомості, а отже завжди спрямовувати всі тенденції у світі до еволюції» .

«Завжди спрямовувати всі тенденції в світі до еволюції«

Невпинно підтримуючи і приділяючи увагу Йозі та Яґ’ї, ми наближаємо настання найкращого періоду для нашої країни і всього світу!

Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором.

Прогноз експертів Джйотіша Махаріші

З 26 квітня два планетарні впливи можуть привести до зростання духовності та прийняття нашого знання в світі. Позитивні тенденції можуть значно посилитися, незважаючи на деякі серйозні ризики для здоров’я, економіки і безпеки. Інвестиції, нові технології та екологічна свідомість і відповідальність можуть почати стрімке зростання, хоча й присутня певна нестабільність. Ми хочемо, щоб насіння духовності, успіху, здоров’я і безпеки проростало в нашому оточенні і в нас самих. Для забезпечення стабільного зростання позитивних тенденцій Джйотіші Махаріші настійно рекомендують нам підтримувати Йогу і Яґ’ю.


276-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 28 квітня по 8 травня 2021 р.

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 3 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Національних Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі понад 2000 пандітів. 1331 пандіт з цієї групи щодня проводить АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня — для посилення гармонії, миру і радості в житті