Щиро дякуємо Вам за щедрий внесок у проведення 252-ї Національної Яґ’ї Махаріші для України!

Суму та дату свого внеску дивіться, будь ласка, на цій сторінці.

252-а Національна Яґ’я проводиться з 19 по 29 вересня 2020 р. разом з великою міжнародною Яґ’єю для миру на Землі. Мета/санкальпа яґ’ї: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу». Категорія яґ’ї — «J».

Одночасно проводиться 253-я Національна Яґ’я Махаріші для України. Санкальпа: «Сприяння ідеальному здоров’ю, процвітанню і нескінченній мудрості всіх жителів України». Категорія яґ’ї – «J».

Щиро дякуємо Вам за те, що допомагаєте Україні стати сильною, щасливою та процвітаючою, нездоланною та просвітленою. Регулярне проведення Національних Яґій сприяє зміцненню здоров’я населення, зниженню насильства та посиленню еволюційних позитивних тенденцій, що несуть благо всьому суспільству й кожному спонсору.


Махаріші казав, що окрім основного впливу Національної Яґ’ї, що отримує країна, також і ті люди, які спонсують Національну Яґ’ю, безпосередньо пов’язані з нею і одержують від неї велику користь. Коли Ви підтримуєте оживлення Природного Закону для країни, Природний Закон у відповідь буде живити та підтримувати Вас і Вашу родину.

Для того щоб яґ’я принесла максимальні результати тим, хто її спонсує, дуже важливо впродовж 11 днів її проведення дотримуватися наступних рекомендацій, які дав Махаріші.

Рекомендації для днів проведення Національної Яґ’ї:

1. Намагайтеся в ці дні вчасно лягати спати і достатньо відпочивати.

2. Регулярно практикуйте техніку ТМ і програму ТМ-Сідхі, бажано в групі (з фізичною присутністю або он-лайн – залежно від того, що дозволяється у вашій країні).

3. Якщо в якийсь з днів ви прокинулися раніше звичайного, то можете помедитувати 10-15 хвилин, і якщо у вас з’явиться бажання поспати ще, то лягайте і спіть, поки не прокинетеся в звичайний для себе час. Потім практикуйте ТМ і ТМ-Сідхі, як завжди.

4. Особливо важливо в ці дні дозволити собі достатньо відпочивати після практики ТМ чи ТМ-Сідхі.

5. Їжа в цей період має бути смачною, такою, що приносить задоволення, і легко засвоюваною (рекомендується вегетаріанський раціон).

6. У ці дні краще уникати будь-якої активності, яка може викликати втому або створити якусь негативність.

7. Для того, щоб отримати найбільший ефект від Національної Яґ’ї Махаріші, максимально насолоджуйтеся внутрішнім спокоєм у ці дні.


Відвідайте наш сайт NationalYagya.org.ua

Джай Гуру Дев!

З глибокою вдячністю,
«Фонд Брахмананди Сарасваті» в Україні