245 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 245-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 9 по 19 липня 2020 р.

Що таке дарування

Під час нещодавньої розмови гендиректора Фонду Брахмананди Сарасваті, Раджі Індії Харріса Каплана з медитуючими Нової Зеландії була прекрасно розкрита тема дарування, віддавання. Натисніть на картинку нижче, щоб послухати короткий уривок (10 хв, англ.).

ОСНОВНІ ПУНКТИ — РАДЖА ХАРРІС ПРО ДАРУВАННЯ
Прочитати ключові моменти з виступу Раджі Харріса можна за посиланням нижче (натисніть на картинку):

НОВИНИ З ІНДІЇ
Можливо, вам також буде цікаво подивитися новини з Індії – презентацію Раджі Харріса (англ.). Дивіться, будь ласка, ТУТ.

Прогноз експертів Джйотіша Махаріші:

Як і раніше, вирішальним чинником є рівень когерентності колективної світової свідомості. Закликаємо всіх практикувати медитацію в групах (з фізичною присутністю або он-лайн – залежно від того, що дозволяється у вашій країні) і регулярно підтримувати яґ’ї.


Всі ми відчуваємо імпульс віддати, коли щось дуже багато значить для нас, і не обов’язково очікуємо отримати щось натомість… але кожного разу ми отримуємо дивовижне благословення.


245-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 9 по 19 липня 2020 р.

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 3 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Медитуючих, Сідхів та Вчителів ТМ України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі понад 2000 пандітів. 1331 пандіт з цієї групи щодня проводить АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України
Сайт про Ведичних Пандітів Махаріші
Сайт про курси у Брахмастхані Індії
Інформація про Національні Яґ’ї у Facebook
Спеціальні Яґ’ї Махаріші
Аудіо-листівки
Додаток Maharishi Veda App
Візьміть участь у Відкритому Дні Яґій
Відгуки спонсорів яґій
Презентаційні матеріали
Курси в MERU (Влодроп, Голландія)
Зробити внесок

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь.
Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня — для посилення гармонії, миру і радості в житті
Спеціальна санкальпа для всесвітньої кампанії проти коронавірусу (рос.)
Рекомендації для зміцнення здоров’я (англ.)
Всесвітня санкальпа «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в нашій країни і всіх країнах світу» (рос.)