440 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 440-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 11 по 21 липня 2024 р.


ГЛОБАЛЬНА МИРНА ІНІЦІАТИВА – ВСЕСВІТНІЙ ПЛАН
Зворушливі слова Махаріші 26 липня 1972 р.

«Усіма надіями на майбутнє світу, вираженими у Всесвітньому Плані, усім знанням, яке у нас є для здійснення Всесвітнього Плану, усім розквітом нашого власного життя і життя усіх наших друзів – усім цим, як учителя цього знання, ми зобов’язані Гуру Деву.

Кожен ніжний імпульс життя здатний містити у своїх тонких межах безодню безмежності – цією здатністю тонкого імпульсу нашого життя ми зобов’язані Гуру Деву».

(Махаріші, «Велич Гуру Дева», 26 липня 1972 р., Кінгстон, Онтаріо, Канада)

ЩО НАЙЦІННІШЕ МИ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ МАХАРІШІ?
➺ Більше Національних Яґій для нашої країни?
➺ Допомогу у збільшенні чисельності груп Ведичних Пандітів Махаріші?
➺ Нездоланність, мир, безпека, здоров’я і багатство для нашої країни?
➺ Гармонію між усіма країнами світу?
➺ Використання сили Санкальпи для прискорення ходу нашого проекту?

Усе це – прекрасні дари, які ми отримали від Махаріші і Гуру Дева.

МИ МАЄМО НОВУ ГЛОБАЛЬНУ САНКАЛЬПУ
щоб досягнути цих цілей

«Сприяти зростанню нездоланності, миру, безпеки, здоров’я і достатку шляхом швидкого зростання числа Ведичних Пандітів Махаріші і Національних Яґій для України і для світової гармонії».

Взяти участь можна ТУТ
РАЗОМ МИ МОЖЕМО РОЗШИРИТИ ЦЕЙ ВЕЛИКИЙ ПОЧИН

НАЦІОНАЛЬНІ ЯҐ’Ї МАХАРІШІ ДО ДНЯ ГУРУ ПУРНІМА
Цього дня ми з глибокою вдячністю шануємо великих Учителів, які принесли нам дар Повного Знання, що дарує внутрішню і зовнішню стійкість.


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ
У наступному періоді ми можемо посилити вказані нижче корисні тенденції за допомогою технологій свідомості Махаріші:
• Спілкування може бути поліпшене завдяки впливу Сонця і Меркурія. Це стосується дипломатичних стосунків, торгових угод і обміну ідеями, причому Венера сприяє м’якшим міжнародним відносинам, заохочуючи дипломатичні рішення замість конфліктів.
• Безпека вийде на перший план, коли Сонце увійде в знак Раку, що може привести до змін в політиці або нових ініціатив відповідальних лідерів. Корисно завжди пам’ятати, що саме колективна свідомість диктує якість керівництва. Як часто говорив нам Махаріші, уряд – це безневинне дзеркало колективної свідомості.
• Міжнародний діалог: Меркурій в знаку Раку може сприяти теплішому і співчутливішому діалогу між країнами. Можливий розвиток стабільності, підвищення адміністративної ефективності і вдосконалення систем охорони здоров’я. Після входження Меркурія до знаку Лева 19 липня можливі важливі оголошення або угоди, особливо ті, які демонструють гордість або досягнення країни. Національна гармонія – це те, що ми прагнемо підтримувати Національними Яґ’ями.

Делікатна рівновага, яка потребує уваги: у кінці червня Сатурн стане ретроградним, що вимагатиме від нас особливого терпіння і обережних рішень. Можливі зміни кармічної рівноваги і реструктуризація соціальних систем і організацій, що змусить керівників звернути увану на застарілі проблеми. В середині липня входження Марса в знак Тельця може викликати коливання на фондовому ринку і ринку нерухомості, спонукаючи до переоцінки фінансових запасів і ресурсів.
На цю ламку рівновагу можна позитивно вплинути за допомогою Йоги і Яґ’ї.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


440-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 11 по 21 липня 2024 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 3 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці.

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі Яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі близько 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну Яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії