439 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 439-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 25 червня по 5 липня 2024 р.


ШАНУЄМО ВЕЛИКИЙ ДАР МАХАРІШІ СВІТУ

Махаріші створив Фонд Брахмананда Сарасваті, названий на честь його вчителя, Гуру Дева Брахмананда Сарасваті, щоб постійно підтримувати по усій Індії великі миротворчі групи Ведичних Пандітів.

«Фонд Брахмананда Сарасваті забезпечить прекрасне життя на землі на постійній основі, як для окремої людини, так і для усього народу. На прийдешні тисячоліття життя людства буде мирним і щасливим.
Майбутнє світле, і в цьому моя відрада».

ІНТЕРВ’Ю ПІДКАСТА «TALRadio» З РАДЖЕЙ ХАРРІСОМ

Раджа Харріс був запрошений в якості гостя на TALRadio, підкаст організації, що займається поширенням добра і позитиву у світі. Вони хотіли дізнатися про ведичні програми Махаріші, у тому числі про Ведичних Пандітів Махаріші, про силу ведичних звуків і створення всесвітнього миру за допомогою великих груп.

Ведуча, Павітра Крішна Кумар, була доброзичлива, щира, і ставила глибокі цікаві питання. Натисніть СЮДИ або на картинку внизу, щоб проглянути відео, поки з англійськими субтитрами. (З дозволу TALRadio це відео незабаром буде перекладено).

Платформи TALRadio з інтерв’ю Раджі Харріса англійською мовою:  YouTube  (з відео),  TAL Platform ,  Spotify  та  Apple Podcast

2. РАДЖА ХАРРІС ВЕДЕ ПОГЛИБЛЕНУ РОЗМОВУ ПРО ІНДІЮ
(1 червня 2024 року)

Ми пам’ятаємо всесвітній план Махаріші:
• Постійні групи Ведичних Пандітів, що живуть у Васту і практикують йогічні польоти, проводять великі Яґ’ї.
• Постійне навчання молодих пандітів для збереження традиції в майбутньому.
Чому Махаріші вважав це необхідним?
• Це підвищує чистоту і силу Яґ’ї.
• Йога і Яґ’я, що щодня виконуються великими групами пандітів – це єдиний спосіб встановити мир на землі.
Ведичні Пандіти на усі часи
• Махаріші створив благодійний фонд Brahmananda Saraswati Trust.
• Махаріші мав на думці створити Рам Радж з 300 000 Ведичних Пандітів.
Які Яґ’ї Махаріші хотів проводити щодня для всього світу?
• АтіРудрабхішек
• Лакш Чанді МахаЯґ’ї
• Адбхут Шанті Яґ’ї
• Яґ’ї для Деват
• Грахашанті
• Все ці Яґ’ї містять Санкальпи для миру, безпеки і здоров’я всього світу.
Махаріші спланував місця знаходження пандітів
• Нині існує 25 кампусів для пандітів.
Детальний п’ятирічний фінансовий звіт з 2018 по 2023
• Міжнародні аудитори перевіряють усі витрати на програму Пандітів.
• Засоби витрачаються дуже ретельно: 50% безпосередньо пандітам, 3% на матеріали і приладдя для пуджі і 19% на харчування. Решта коштів йде на експлуатаційні витрати, обслуговування, робочу силу і адміністрацію.
• Звіт Раджі Харріса містить усі подробиці і ілюстрований діаграмами.
• Росте виробництво органічних продуктів харчування.
Додаток Maharishi Veda App
• Регулярне оновлення і додавання нових чудових треків.
• Чим більше користувачів – тим більше підтримка Ведичних Пандітів Махаріші!
Курси Махаріші в Індії
• Махаріші розробив ці курси і побажав, щоб учасники отримали знання і досвід його Ведичних технологій свідомості.
• Новий сезон – з 28 жовтня 2024 року по 3 березня 2025 року.
• Красиві, дуже комфортні будівлі, хороший інтернет і смачна їжа.
• Велика увага приділяється підтримці інфраструктури і садів з прекрасно обладнаною територією.
• Щодня можна послухати, як пандіти виконують ведичні гімни для цього конкретного дня. Цей досвід не зрівняється ні з чим у світі.

Національні і Спеціальні Яґ’ї проводяться протягом усього року для країн і окремих індивідуумів по всьому світу. Їх потужний вплив є дуже цінним і приносить багатосторонню користь. Все, чого ми досягли в Індії, стало можливо лише завдяки неймовірній доброті і підтримці наших благодійників, які жертвують на Національні і Спеціальні Яґ’ї, додаток Maharishi Veda App і відвідують чудові курси Махаріші в Індії. Разом ми зможемо розширити цей великий почин. Дякуємо від усього серця!

НАТИСНІТЬ СЮДИ або на картинку нижче, щоб послухати звіт, який Раджа Харріс пропонує усім доброзичливцям, які надають підтримку Ведичним Пандітам Махаріші.

3. ЗАПУСКАЄМО САНКАЛЬПУ ДЛЯ РОЗШИРЕННЯ

Ми отримали особливий дозвіл на нову Санкальпу для збільшення групи пандітів і зміцнення кожної країни нашого світу. Час вимагає цього.

«Збільшення великої групи Ведичних Пандітів Махаріші в Індії шляхом посилення підтримки Національних Яґій, які приносять когерентність, безпеку, здоров’я, процвітання і мирну нездоланність для України і для усіх країн світу».

ПІДТРИМАТИ МОЖНА ТУТ – РАЗОМ МИ МОЖЕМО ПІДТРИМАТИ І РОЗВИНУТИ ЦЕЙ ВЕЛИКИЙ ПОЧИН МАХАРІШІ

ПРОДОВЖУЄМО НАШУ МАХАЯҐ’Ю З САНКАЛЬПОЙ
щоб принести благо усім народам світу

КОД КАМПАНІЇ: MAHA
ПЕРВІСНА САНКАЛЬПА МАХАЯҐ’Ї:
«Створення впливу спокою й гармонії для пом’якшення ворожнечі й сприяння зціленню, міцному миру, безпеці й невразливості до лих для всіх людей в усіх країнах і регіонах світу».


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ
29 червня Сатурн стане ретроградним, що традиційно вважається часом кармічного коригування. У глобальному масштабі це може означати період реструктуризації соціальних систем і організацій, спонукаючий лідерів до вирішення застарілих проблем. У такі періоди необхідно зберігати внутрішню стійкість.

Марс, що знаходиться у своєму знаку Овна до 12 липня, може сприяти соціальному і політичному ідеалізму, інноваціям і бажанню діяти. Проте можновладці повинні остерігатися імпульсивності, яка може привести до ризику. Це час для підвищення когерентності для досягнення найкращих результатів. 15 червня Сонце переходить у знак Близнюків. Це часто асоціюється з активізацією спілкування, подорожей і обміну ідеями. У глобальних справах на перший план можуть вийти дипломатичні стосунки і торгові угоди.

В цілому, впродовж цього періоду багато планет несуть позитивну енергію, але ретроградний рух Сатурну вказує на перешкоди і затримки в здійсненні планів і проектів впродовж найближчих двох місяців. Йога і Яґ’я Махаріші можуть посилити позитивні динамічні аспекти цього періоду, усуваючи можливі перешкоди і опір прогресу.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


439-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 25 червня по 5 липня 2024 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 4 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці.

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі Яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі близько 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну Яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії