434 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 434-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 8 по 18 червня 2024 р.


Дорогі прибічники гармонії, зцілення і позитивної трансформації

До тих пір, поки усі уряди не зрозуміють необхідність і перетворююче значення Яґій, наш радісний обов’язок полягає в тому, щоб самим використати Яґ’ї для того, щоб підняти гідність нашої країни і зробити світлішим її майбутнє.

МАХАРІШІ ДАВ НАМ ГЛИБОКЕ РОЗУМІННЯ

«Ведичний розпорядок життя чистий, витончений і вільний від всього, що може заподіяти шкоду – це Сатогуна. Ведичний Пандіт, який проводить Яґ’ю в такому урівноваженому стані, легко реалізує намір, який він прийняв на початку Яґ’ї.

Пандіт приймає рішення [Санкальпу], а потім робить те, що приписано, щоб досягти необхідної якості розуму у своїй власній свідомості з рівня Всюдисущої Трансцендентної Свідомості. Звідти він створює бажаний ефект у просторі та часі.

Великі групи Ведичних Пандітів, які проводять Яґ’ї, усунуть будь-які негативні тенденції в суспільстві.

Кожен уряд має проводити Яґ’ї. Слово «Яґ’я» маловідоме в нашій цивілізації і саме тому мир і щастя є маловідомими реаліями в цій цивілізації. Люди не знають, де знаходиться осереддя усієї гармонії, всього миру, всього процвітання, усієї повноти й вічності».

(Махаріші, 18 травня 2005 р.)

ПІДКЛЮЧАЙТЕСЯ ДО НАШОГО ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 1 ЧЕРВНЯ

Раджа Харрис дасть глибше уявлення про програму Махаріші «Ведичні Пандіти Махаріші» по усій Індії. Представить оновлене розуміння основної мети, певною Махаріші, а також розповість про різні ашрами пов’язані з нашим проектом. Буде представлений детальний звіт аудиту, включаючи загальні і адміністративні витрати, а також проекти, що підтримують безцінну програму Ведичних Пандітів Махаріші.

Усе це разом з новими прекрасними рецитациями і слайд-шоу.

ПРОДОВЖУЄМО НАШУ МАХАЯҐ’Ю З САНКАЛЬПОЙ
щоб принести благо усім народам світу

КОД КАМПАНІЇ: MAHA
ПЕРВІСНА САНКАЛЬПА МАХАЯҐ’Ї:
«Створення впливу спокою й гармонії для пом’якшення ворожнечі й сприяння зціленню, міцному миру, безпеці й невразливості до лих для всіх людей в усіх країнах і регіонах світу».


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ
Планетарні транзити на найближчі два тижні вказують на те, що транзит Меркурія в знаку Тельця може сприяти зміцненню глобальної економічної стабільності, а також міжнародним дискусіям з приводу економічної політики. Проте Марс в Овні, своєму власному знаку, може вказувати на зростання глобальної напруженості або на агресивні дії країн. Якщо переважає узгодженість дій, це також може активізувати глобальні ініціативи, особливо ті, які пов’язані з інноваціями. Сонце в знаку Тельця наділене силою, отримуючи позитивний вплив трьох благотворних планет – Юпітера, Венери і Меркурія. Це може вплинути на міжнародне керівництво і органи влади в позитивному напрямі, надавши сміливості для рішучих дій і поліпшивши загальну якість життя.

Попри те, що цей період в основному позитивний, він також має потенціал для руйнівних енергій. Це час, коли треба діяти далекоглядно і дипломатично, балансуючи між напористістю і співпрацею, щоб ефективно орієнтуватися в глобальному ландшафті. Як завжди, від рівня когерентності і позитивності, що створюється за допомогою Махаріші Йоги і Яґ’ї, залежатиме, наскільки позитивними будуть ці переходи і наскільки згладяться негативні впливи для країн і окремих людей.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


434-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 8 по 18 червня 2024 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 4 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці.

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі Яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі близько 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну Яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії