433 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 433-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 25 травня по 4 червня 2024 р.


БЕЗЦІННІ СЛОВА МАХАРІШІ

Наш світ може переживати пік позитивних тенденцій і духовного пробудження разом з серйозними проблемами, про які ми усі знаємо, але нам необхідно зберігати стабільність. Ми маємо використовувати свій найбагатший ресурс – внутрішній спокій, що дає нам рішення проблем. Безцінні слова і мудрість Махаріші непідвладні часу і пропонують таке необхідне сьогодні глибоке керівництво!

Говорячи про наші технології свідомості, що встановлюють когерентність, Махаріші часто наводив цю прекрасну цитату з Ведичної літератури – Упанішад.

Сарве бхаванту сукхінах
Сарве санту ніраамаяах
Сарве бхадраані паш’янту
Ма касчід духкха бхааг бхавет

Нехай кожен буде щасливий
нехай кожен має досконале здоров’я
нехай кожен бачить те, що сприятливо
нехай ніхто не буде нещасний.

Раджа Індії пропонує нам останні новини у своєму надихаючому зверненні

Під час недавнього Дня Відкритих Дверей 4 травня Раджа Харріс розповів про Брахмастхане Індії і пов’язані з ним кампуси. Учасники курсів у Брахмастхані дають про них прекрасні відгуки, особливо підкреслюючи можливість щодня слухати живі виступи Ведичних Пандітів і поринати в глибоку поновлюючу програму вранці і ввечері.

Наступний сезон курсів у Біджаурі: з 28 жовтня 2024 року по 3 березня 2025 року.

Розіслана інформація про пропоновані знижки:
• Знижка 10% на будь-які 2 тижні при повній оплаті до 31 липня.
• Знижка 10% при бронюванні на 2 тижні в період з 18 листопада по 20 січня. (Будь ласка, зверніть увагу: тиждень, що починається 30 грудня, недоступний для бронювання).
• Знижка 20% на 2-тижневе бронювання в період з 18 листопада по 20 січня, при повній оплаті до 31 липня.
• Знижка 50%, якщо ви приводите групу з 5 чоловік і більше.
БЕЗКОШТОВНИЙ КУРС, якщо ви приводите групу з 10 чоловік і більше.
• Щоб скористатися цією спеціальною можливістю, будь ласка,
ЗАБРОНЮЙТЕ ЗАРАЗ
• З усіх питань пишіть за адресою: infocoursesindia@gmail.com
Повністю лист можна побачити ТУТ

Новини про Ведичних Пандітів Махаріші і наша значима підтримка
• У нас є Ведичні Пандіти в 26 різних місцях, включаючи Брахмастан.
• Раджа Харріс виражає щиру вдячність усім за доброту і щедрість, які дозволяють нам безперервно підтримувати групи Ведичних Пандітів.

Фонд пожертвувань Брахмананда Сарасваті
У 2008 році останнім проханням Махаріші було створити Фонд Брахмананда Сарасваті (Brahmananda Saraswati Trust / Brahmananda Saraswati Foundation) і створити довгостроковий ендаумент, резервний фонд на усі часи в далекому майбутньому. На щастя, наші щомісячні пожертвування роблять можливою постійну підтримку і зростання груп Ведичних Пандітів Махаріші. Наша регулярна підтримка Національних Яґій потрібна паралельно з підтримкою эндаумент-фонда. Незабаром світ дізнається про нову ініціативу і можливість додавати заповіту.

Перейдіть за цим посиланням або натисніть на картинку нижче, щоб побачити короткий надихаючий виступ Раджі Харріса

ПРОДОВЖУЄМО НАШУ МАХАЯҐ’Ю З САНКАЛЬПОЙ
щоб принести благо усім народам світу

КОД КАМПАНІЇ: MAHA
ПЕРВІСНА САНКАЛЬПА МАХАЯҐ’Ї:
«Створення впливу спокою й гармонії для пом’якшення ворожнечі й сприяння зціленню, міцному миру, безпеці й невразливості до лих для всіх людей в усіх країнах і регіонах світу».


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ
Травень – позитивніший місяць з важливими транзитами і можливостями для зростання в глобальному масштабі. Юпітер, Сонце і Венера знаходитимуться в знаку Тельця, а Меркурій – в знаку Овна, що приведе до появи наступних тенденцій, якими ми можемо скористатися :
• Країни можуть зазнати імпульсу до матеріального зростання, стабільності і практичних досягнень, а також тенденцію до більшої уваги до економічного розвитку і відчутних результатів в областях освіти і екології.
• Комунікація, торгівля, планування і міжнародні переговори можуть зазнавати менше перешкод і, при достатній когерентності колективної свідомості, можуть привести до позитивних результатів.
• Міжнародна політика і стосунки можуть стати більш гармонійними.
• Можливий фінансовий бум.

Сонце спалює Юпітер і Венеру, але при цьому отримує їх благословення, що сприятливо для міжнародного лідерства. Це спалювання може привести до відчуття «вигорання», тому Яґ’ї і регулярна практика ТМ дуже важливі.

З’єднання Марса і Раху 18 травня вказує на потенціал посилення турбулентності в національних і міжнародних стосунках і можливість стихійних лих. Як завжди, Йога Махаріші і Яґ’я є ідеальним засобом для посилення позитивних аспектів цього транзиту і запобігання будь-яким небезпекам до їх появи.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


433-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 25 травня по 4 червня 2024 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 4 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці.

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі близько 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії