429 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 428-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 10 по 20 травня 2024 р.


Чому Акшая Трітія має таке велике значення, особливо у зв’язку з Національними Ягьями?

• Махаріші підкреслював, що прийняття рішень в день Акшая Тритія сприяє їх виконанню і тому є особливо важливим.
• Цього дня виконуються особливі ведичні гімни, сприяючі тривалому і значному еволюційному успіху.
• В цей день древні мудреці – Ріші – звершили першу Ягью в історії людства.
• «Акшая» означає «вічний» – що говорить про унікальну цінність Яґ’ї Махаріші, проведену цього дня.
• Сур’я (Сонце) і Чандра (Місяць) екзальтовані в цей час, що значно посилює позитивні тенденції.

Один раз на рік у нас є ця особлива можливість стимулювати довговічний прогрес

Ми використовуємо Національні Яґ’ї Махаріші, щоб підтримати довговічні досягнення і сприяти прекрасним звершенням. Практика Йоги і Яґ’ї дає нам додаткову підтримку Природи!

Наступний День відкритих дверей:

Інтерв’ю з викладачами і студентами Інституту Махаріші в Південній Африці

Перейдіть за посиланням, щоб взяти участь.

СПЕЦІАЛЬНА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ДОВГЕ БЛАГОПОЛУЧЧЯ

Одно-, двох- і триденні Спеціальні Яґ’ї Махаріші дуже корисні у будь-який день на ваш вибір. У поточному циклі Яґій 10 травня – Акшая Трітія – дає прекрасну можливість запланувати Спеціальну Ягью Благополуччя, оскільки цей день пов’язаний із створенням нового світлого початку тривалого еволюційного благополуччя в житті.

ПРОДОВЖУЄМО НАШУ МАХА-ЯҐ’Ю З САНКАЛЬПОЙ
щоб принести благо усім народам світу

КОД КАМПАНІЇ: MAHA
ПЕРВІСНА САНКАЛЬПА МАХАЯҐ’Ї:
«Створення впливу спокою й гармонії для пом’якшення ворожнечі й сприяння зціленню, міцному миру, безпеці й невразливості до лих для всіх людей в усіх країнах і регіонах світу».


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ
Майбутній період відкриває для використання величезний потенціал. Сонце зараз знаходиться в знаку Овна, де воно екзальтоване до 14 травня 2024 року, разом з Юпітером до 1 травня. Венера також знаходиться в знаку Овна. Після усіх потрясінь останнього місяця це – дуже позитивна ситуація. Після 14 травня, коли Сонце перейде на знак Тельця, Юпітер також буде там. Це період оновлення, зцілення і позитивної енергії, у тому числі і для керівництва. В той час, як Сонце екзальтоване в знаку Овна, місяць також знаходиться в екзальтації, що станеться 10 травня, в день Акшая Трітія, під час наступного циклу Національної Яґ’ї. Акшая Трітія – це «День довговічних досягнень», який вважається найсприятливішим днем у ведичному календарі для початку будь-якої нової діяльності. Тому цей також хороший час для того, щоб замислитися про пожертвування і благодійні діяння на благо всього світу.

Меркурій переходить в прямий рух 25 квітня, відновлюючи деяку урівноваженість в сферах комунікації і подорожей. Проте з’єднання Марса і Раху в останній тиждень травня може принести проблеми. Тому в цей час буде розумно скористатися захистом Йоги і Яґ’ї.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


429-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 10 по 20 травня 2024 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 5 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці.

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі близько 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії