428 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 428-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 25 квітня по 5 травня 2024 р.


Що Махаріші мав на увазі під нездоланністю?

Махаріші прекрасно пояснює, що нездоланність здобувається шляхом пробудження «тієї непереможної сили миру, яка запобігатиме виникненню руйнівних сил».
(Махаріші, Всесвітня Країна Загального Миру, том 1, стор. 71)

Зниження уразливості, ворожості і хаосу

«Доктор Хегелін проголосив: вплив ефекту Мейснера, чия інтенсивність росте, чия інтенсивність веде до усе глибшого спокою і тиші, буде подібним до все більш яскравого світла, що усуває усі проблеми темряви, усі проблеми негативності».
(Махаріші, 8 червня 2005 р.)

Як досягти нездоланності?

«Коли з’являється світло, темряви бути не може. Тому ми піклуємося про світло; ми просто піклуємося про світло. Проводьте Яґ’ї, проводьте Яґ’ї, проводьте Яґ’ї».
(Махаріші, 18 травня 2005 р.)

Раджа Харріс пропонує ключові новини з Індії

• Великий проект ремонту в усіх селищах Пандітів.
• Курси у Брахмастхані — прекрасний глибокий досвід.
• Ми усі з нетерпінням чекаємо наступного гостьового сезону у Біджаурі!
• В червні починається курс навчання викладачів санскриту, призначений для Ведичних Пандітів.
• Планується організація занять з санскриту для усіх наших 150 000 студентів в Індії.

Дуже приємно бачити, наскільки стабільний наш проект і як він постійно росте. Перейдіть за цим ПОСИЛАННЯМ (чи натисніть на картинку внизу), щоб послухати надихаюче звернення Раджі Харріса.

Якщо ви підніміться до початку тієї ж сторінки, ви зможете побачити матеріали Дня Відкритих Дверей, що нещодавно відбувся. Переклад усіх матеріалів іншими мовами також на цій сторінці.

ІСТОРІЯ РУХУ МАХАРІШІ:
електронна книга онлайн

Наша програма Національних і Спеціальних Яґій знаходиться на 58й сторінці електронної книги «Історія Руху».

ВЕДИЧНІ ПАНДІТИ МАХАРІШІ ПРОВОДЯТЬ НАЦІОНАЛЬНІ І ВСЕСВІТНІ ЯҐ’Ї ДЛЯ БЛАГОПОЛУЧЧЯ ВСЬОГО СВІТУ
Фонд Брахмананда Сарасваті щодня організовує великі спеціальні Яґ’ї для благополуччя, безпеки і миру для всього світу в цілому і для окремих країн. Більше 300 національних координаторів-добровольців (послів) фонду під керівництвом Відділу Підтримки Послів (ARO) надихають регулярну щомісячну підтримку від громадян більш ніж 108 країн.

Натисніть на картинку нижче, щоб погортати цю електронну книгу. Не забудьте про сторінку 58, присвячену нашому Фонду!

ПРОДОВЖУЄМО НАШУ МАХА-ЯҐ’Ю З САНКАЛЬПОЙ
щоб принести благо усім народам світу

КОД КАМПАНІЇ: MAHA
ПЕРВІСНА САНКАЛЬПА МАХАЯҐ’Ї:
«Створення впливу спокою й гармонії для пом’якшення ворожнечі й сприяння зціленню, міцному миру, безпеці й невразливості до лих для всіх людей в усіх країнах і регіонах світу».


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ
Спілкування, а також поїздки можуть порушуватися впливом ретроградного і дебілітованого Меркурія, поки він не перейде в прямий рух 25 квітня. Марс з’єднується з Сатурном 10 квітня відразу після затьмарення, сприяючи розбіжностям, впливаючи на фінанси і збільшуючи вірогідність глибокого розчарування на міжнародному рівні із-за блокуючого впливу Сатурна на енергію Марса до 22 квітня.

Як позитивний момент можна відмітити, що до 24 квітня Венера знаходитиметься в екзальтації в знаку Риб, надаючи потужну підтримку інноваційним, творчим рішенням давніх проблем, таким як Йога і Яґ’я Махаріші для вирішення внутрішніх і зовнішніх конфліктів і потрясінь, які переживають народи і окремі люди на усіх рівнях. 14 квітня Сонце входить у знак Овна, де воно знаходиться в екзальтації і разом з Юпітером може потенційно підтримати сильні лідерські якості, якщо вони будуть підкріплені національною когерентністю.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


428-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 25 квітня по 5 травня 2024 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 3 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці.

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі близько 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії