426 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 426-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 9 по 19 квітня 2024 р.


ВЕДИЧНЕ СВЯТО БЛАЖЕНСТВА І ТРАНСФОРМАЦІЇ

Цикл Яґій 9–19 квітня починається одночасно з Наваратрі – Дев’ятьма Днями Божественної Матері, кульмінацією яких є Раам Навамі (день народження Раама). У Ведичній традиції ці дні вважаються особливо сприятливим часом для того, щоб заручитися підтримкою Природи.

ПРОБУДЖЕННЯ ВІЛЬНОГО ВІД ПРОБЛЕМ УПРАВЛІННЯ
У ці сприятливі дні Ведичного календаря Ведичні Пандіти Махаріші будять прекрасну якість досконалого, вільного від проблем управління в житті людини, сім’ї, суспільства, країни і світу в цілому. Ведичні гімни, що виконуються впродовж цих днів, створюють вплив блаженства, здоров’я і достатку, допомагаючи усунути проблеми в житті, що робить цей період особливо сприятливим для проведення Спеціальних Яґій Махаріші.

ДОДАТКОВІ ВЕДИЧНІ ГІМНИ — ДОДАТКОВА ПІДТРИМКА
Приєднуйтеся до нас і до Ведичних Пандітів Махаріші, щоб принести позитивні зміни у своє життя, в життя своєї країни і всього світу.

Ми включили безцінну декламацію Деві Кавач, щоб ви могли насолоджуватися нею (відпочиваючи із закритими очима) впродовж Дев’яти днів Божественної Матері. Натисніть на картинку внизу.

ВІДКРИТИЙ ДЕНЬ ЯҐ’Ї – 6 КВІТНЯ
Пряма трансляція з Європейського Дослідницького Університету Махаріші в Нідерландах. Медитація, Ведичні гімни і знання : останні новини про грандіозні процеси пробудженнях в Індії і Африці. Перейдіть ЗА ПОСИЛАННЯМ для подробиць. Або альтернативне ПОСИЛАННЯ.

ПРОДОВЖУЄМО МАХАЯҐ’Ю З САНКАЛЬПОЙ
щоб принести благо усім народам світу

КОД КАМПАНІЇ: MAHA
ПЕРВІСНА САНКАЛЬПА МАХАЯҐ’Ї:
«Створення впливу спокою й гармонії для пом’якшення ворожнечі й сприяння зціленню, міцному миру, безпеці й невразливості до лих для всіх людей в усіх країнах і регіонах світу».


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ
З останніх днів березня і до кінця травня рух Меркурія кілька разів мінятиметься від прямого до ретроградного, у зв’язку з чим він переміщатиметься між знакаки Риб і Овна. Це може привести до плутанини в сферах аналізу, планування і подорожей. Повне сонячне затемнення 8 квітня також може принести деякий дезорганізуючий вплив по всьому світу.

Сонце, в з’єднанні з Раху 4 квітня, з подальшим затьмаренням, може викликати деяке сум’яття в керівництві. Проте 13 квітня Сонце переходить в знак Овна, де воно екзальтоване, сильне і позитивне, що сприятливо для прояву лідерських якостей. Буде корисним максимально використовувати позитивні тенденції і мінімізувати негативні за допомогою Національних Ягій.

Марс, в з’єднанні з Сатурном 10 квітня у знаку Водолія, за яким пізніше послідує з’єднання Марса і Раху, може привести до деякої турбулентності і несподіваних змін у світових подіях.

Цей хороший час для урядів, організацій і окремих людей, щоб зробити паузу і переглянути поточні плани, а також звернутися всередину для підтримання спокійного і ясного мислення, яке веде до дхармічних дій, що зміцнюють гармонію в сім’ї народів. Національні Яґ’ї Махаріші спеціально розроблені для використання Законів Природи для досягнення позитивних результатів в усіх сферах життя, підтримання еволюції і встановлення когерентності на індивідуальному і колективному рівні.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


426-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 9 по 19 квітня 2024 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 3 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці.

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі близько 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії