425 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 425-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 28 березня по 7 квітня 2024 р.


Йога і Яґ’я – технології доступу до ідеального управління

Прекрасні слова Махаріші про автоматизацію в управлінні:

«Це те ж безмовне функціонування Правління Природи, яке перетворює землю на алмаз і золото; це те ж безмовне функціонування Правління Природи, яке створює дерево з порожнього сім’я; це те ж Правління Природи, яке перетворює бруд на прекрасний лотос; безбарвний сік на прекрасну, ніжно-рожеву пелюстку; це те ж саме Правління Природи, яке підтримує впорядковане зростання життя і гармонію в нескінченному динамізмі галактичного всесвіту; це те ж саме Правління Природи, яке дозволяє свідомості, нефізичній реальності, проявлятися як фізична реальність у матеріальному світі.

Абсолютний Творчий Розум (Уряд Природи) вічно перебуває у своєму самозверненому стані, повністю уважний і пробуджений, абсолютно спонтанно, абсолютно просто управляє всесвітом і спонтанно, абсолютно природно, зсередини всього і кожного, підтримує еволюцію всього і кожного».

(«Абсолютна теорія управління Махаріші. Автоматизація в управлінні», стор. 51–52)

Раджа Харріс розповідає про Брахмастан Індії

Прогягом недавнього Дня Відкритих Дверей 2 березня Раджа Харріс виступив з надихаючим повідомленням про Брахмастан Індії і світле майбутнє, провісником якого він є.

Натисніть ТУТ або на картинку нижче, щоб подивитися звернення Раджі Харріса.

Перейдіть ЗА ПОСИЛАННЯМ, щоб подивитися нове оголошення від Раджі Харріса і Арлін :

Ви можете відвідати нову сторінку з повним зведенням Дня Відкритих Дверей з повною трансляцією і усіма різними сегментами. Є переклад багатьма мовами: бразильсько-португальський | хорватський | голландський | французький | німецький | італійський | монгольський | російський | іспанський | турецький

ПРОДОВЖУЄМО НАШУ МАХА-ЯҐ’Ю З САНКАЛЬПОЙ
щоб принести благо усім народам світу

КОД КАМПАНІЇ: MAHA
ПЕРВІСНА САНКАЛЬПА МАХАЯҐ’Ї:
«Створення впливу спокою й гармонії для пом’якшення ворожнечі й сприяння зціленню, міцному миру, безпеці й невразливості до лих для всіх людей в усіх країнах і регіонах світу».


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ
Дебілітований Меркурій знаходитиметься в з’єднанні з Раху в знаку Риб до 19 березня. Це підвищує вірогідність порушення планів, труднощів в спілкуванні і відсутності дружності. Проте в цьому безладі є живий потенціал інтуїтивних, творчих рішень і альтернативних підходів.

Венера дебілітована в знаку Водолія, де вона буде в з’єднанні з Сатурном, а пізніше з Марсом, що активізує тенденцію до труднощів в стосунках, які впливають на будь-які переговори. Пам’ятаючи про це, можна вибрати правильні дії для пом’якшення і нейтралізації ситуації.

Марс і Сатурн, разом розташовані в знаку Водолія, можуть збільшити вірогідність національних і глобальних незгод, а також серйозних кліматичних і екологічних проблем.

Березень – досить складний місяць. Це – час, коли треба бути пильним, мудрим, обережним і не втрачати надії. Несприятливе місячне затемнення 25 березня може посилити безлад у світових справах і ускладнити підтримку рівноваги. Незважаючи на це, у нас є усі можливості перетворити випробування на нечувані можливості, зберегти внутрішній спокій і зміцнити національну стабільність за допомогою Яґ’ї і Йоги Махаріші.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


425-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 28 березня по 7 квітня 2024 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 3 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці.

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі близько 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії