424 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 424-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 11 по 21 березня 2024 р.


Вказівка Махаріші про необхідність підтримки для усіх народів реалізується дбайливим управлінням Махараджі

У січні 2007 року, під час ведичного свята, присвяченого імпульсам природи (Деватам), які управляють знанням і мудрістю, Махаріші виразив побажання, щоб ці якості ожили в нашій світовій сім’ї народів. Як цього досягти? Махаріші пояснив: «Ми знайшли спосіб поліпшити колективну свідомість кожної країни. Це можна зробити за допомогою Ведичних технологій – Яґій і Йогічних польотів».

Махаріші також згадав «Хеям духкхам анагатам» — запобіжи небезпеці до її появи.

Далі Махаріші вимовив прекрасні глибокі слова, які ми приводимо на ілюстрації вгорі : «Які б проблеми не погрожували будь-якій країні, ми будемо проводити Яґ’ї і створювати потужний вплив гармонії, щоб ніякі лиха не спіткали цю країну. Це – прекрасне завдання».

Ми незмінно вдячні Махаріші за цей дар мудрості і за це «прекрасне завдання» – можливість особисто використати ці технології, щоб підвищити когерентність і допомогти запобігти лихам.

Тисячі чудових благодійників зі всього світу підтримують наші Національні Яґ’ї і Ведичних Пандітів Махаріші!

ПРОДОВЖУЄМО НАШУ МАХА-ЯҐ’Ю З САНКАЛЬПОЙ
щоб принести благо усім народам світу

КОД КАМПАНІЇ: MAHA
ПЕРВІСНА САНКАЛЬПА МАХАЯҐ’Ї:
«Створення впливу спокою й гармонії для пом’якшення ворожнечі й сприяння зціленню, міцному миру, безпеці й невразливості до лих для всіх людей в усіх країнах і регіонах світу».


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ
У наступний період слід чекати більшої нестабільності. У березні спостерігатиметься тенденція до нестійких енергій, в основному під впливом з’єднань Сатурну з Сонцем, Венерою і Марсом. Це може створити перешкоди, затримки, призупинення здійснення планів. Енергію, звичайно, можна використати позитивно, завдяки впливу додаткової когерентності.

З’єднання Сатурну з Сонцем може викликати гнів проти лідерів, в даному випадку – урядів. Раху внесе додаткове сум’яття і створить нові проблеми, коли планети перейдуть у знак Риб, де він знаходиться. Крім того, 24–25 березня станеться місячне затемнення, яке посилить цю неспокійну енергію.

У цей складний період кращий спосіб підтримати рівновагу на національному і індивідуальному рівні – в тому, щоб приділяти первинну увагу регулярному трансцендуванню (Йозі), і підтримувати Яґ’ї. Наші Національні Яґ’ї допоможуть згладити і заспокоїти будь-які «хвилі», із-за яких березень може виявитися дещо бурхливим. Рішення Махаріші завжди в нашому розпорядженні, завжди готові допомогти, варто лише нам ними скористатися.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


424-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 11 по 21 березня 2024 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 3 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці.

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі близько 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії