422 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 422-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 27 лютого по 8 березня 2024 р.

Коли реальність світу стрімко змінюється, необхідна тиха й спокійна рівновага.

У НАС Є «МАХА»-МОЖЛИВІСТЬ ЗМІНИТИ ЖИТТЯ НА КРАЩЕ

Наближається цикл Національних Ягій, який включає в себе період ведичного календаря, пов’язаний з глибоким спокоєм, що живить духовний і матеріальний прогрес для найвищих досягнень у житті країни.

РАДЖА ХАРРІС КОМЕНТУЄ МАСШТАБИ НАШОГО ПРОЕКТУ В СВІТЛІ АСАМБЛЕЇ «10000»

На нещодавньому Дні Відкритих Дверей 3 лютого був представлений захоплюючий звіт про Асамблею «10000» в Індії. Раджа Харріс прокоментував його, додавши цікаву більш широку перспективу.

Раджа Харріс сказав, що для багатьох людей зустріч з нашими Ведичними Пандітами Махаріші на Асамблеї стала чудовим нагадуванням про масштаби нашої програми і про все, що запланував Махаріші. Він додав, що можливість для Ведичних Пандітів Махаріші щодня проводити Яґ’ї для всього людства існує завдяки неймовірній підтримці всіх щедрих благодійників з усього світу. Перейдіть за посиланням або натисніть на картинку внизу, щоб послухати коментар Раджі Харріса.

Ви можете відвідати нову сторінку з повним оглядом Дня Відкритих Дверей, розбитим на сегменти з відповідними заголовками.


ПРОДОВЖУЄМО НАШУ МАХА-ЯҐ’Ю З САНКАЛЬПОЙ
щоб принести благо усім народам світу

КОД КАМПАНІЇ: MAHA
ПЕРВІСНА САНКАЛЬПА МАХАЯҐ’Ї:
«Створення впливу спокою й гармонії для пом’якшення ворожнечі й сприяння зціленню, міцному миру, безпеці й невразливості до лих для всіх людей в усіх країнах і регіонах світу».


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ
Сатурн продовжує знаходитися в знаку Водолія, що сприяє змінам і прогресу у напрямі правильних дій. При більш когерентній колективній свідомості, грунтованій на Абсолютному Спокої, ця ситуація може проявитися в напрочуд позитивних результатах на соціо-політичній арені.

Марс екзальтований в знаку Козерога до 15 березня, що сприяє доведенню справ до кінця.

Сполука Сатурну у Водолії з екзальтованим Марсом в Козерозі може зробити найближчий місяць хорошим періодом для просування національних проектів і підтримати дії з планування і здійснення проривів в міжнародних і місцевих планах.

Це той час, коли планетарні впливи мають більш еволюційний характер, що створює для урядів і окремих людей реальну можливість знайти вирішення насущних питань і поліпшити життя на усіх рівнях, особливо за підтримки стабілізуючого впливу Національних і Спеціальних Яґій.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


422-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 27 лютого по 8 березня 2024 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 3 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці.

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі близько 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії