420 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 420-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 11 по 21 лютого 2024 р.


СЛОВА МАХАРІШІ
в день Маха Сарасваті – Васант Панчамі, 23 січня 2007 р.:

«Ми встановили принцип поліпшення колективної свідомості кожної країни. Це можна зробити за допомогою Ведичної технології Яґ’ї та Йогічної технології Йогічних польотів…

«Хеям духкхам анагатам» – запобіжи небезпеці до її з’явлення. Що б не трапилося в будь-якій країні, ми будемо виконувати Яґ’ї й створювати потужний вплив когерентності, щоб прийдешні лиха не спіткали країну».

САНКАЛЬПА МАХАЯҐ’Ї
благословляє всі народи світу

КОД КАМПАНІЇ: MAHA
ПЕРВІСНА САНКАЛЬПА МАХАЯҐ’Ї:
«Створення впливу спокою й гармонії для пом’якшення ворожнечі й сприяння зціленню, міцному миру, безпеці й невразливості до лих для всіх людей в усіх країнах і регіонах світу».


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ

В поточний період Сатурн залишається у знаку Водолія, сприяючи фокусуванню увагу на обов’язках та задачах, що потребують вирішення. Потенційно це може сприяти змінам і прогресу в напрямку правильних дій для блага всього світу, тому варто посилити цей вплив за допомогою Національних Яґій Махаріші. З 5 лютого екзальтований Марс перебуватиме у знаку Козерога, створюючи потужний імпульс до позитивних досягнень у сферах управління та лідерства, які підпорядковані Козерогу.

Сонце (яке втілює лідерство) також знаходитиметься у знаку Козерога до 13 лютого і його вплив допоможе прокласти шлях до позитивних перетворень і поліпшення міжнародних відносин, за умови збереження прагнення до правильних дій та розумного реалізму (вплив Сатурну). Йога та Яґ’я Махаріші допоможуть привнести світло і розширити усвідомлення для прийняття мудрих та еволюційних рішень, а також мінімізувати будь-які негативні наслідки швидких змін, що відбуваються нині.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


420-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 11 по 21 лютого 2024 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 2 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці.

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі близько 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії