418 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 418-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 12 по 22 січня 2024 р.


НОВИЙ ВАЖЛИВИЙ ПОЧАТОК ДЛЯ СВІТУ
Щороку 12 січня Махаріші виходив з глибокого мовчання, щоб дати вираження новим творчим імпульсам майбутнього року. Ця традиція триває під керівництвом Махараджі.

Які найбільш бажані результати «Aссамблеї 10000»?
• Створення великої постійної групи в Індії.
• Підтримка потужного впливу когерентності.
• Мир, безпека і процвітання для нашої країни і для всіх країн світу.

САНКАЛЬПА, СПЕЦІАЛЬНО СТВОРЕНА ДЛЯ ПЕРІОДУ «АСАМБЛЕЇ 10000»
КОД КАМПАНІЇ: MAHA-10K
«Найшвидше створення великої постійної групи в Індії для підтримки потужного впливу когерентності, миру, безпеки і процвітання, який поширюється на усі країни світу».

ПІДТРИМУЮЧИ ВЕДИЧНИХ ПАНДІТІВ, МИ ОТРИМУЄМО БЛАГОСЛОВЕННЯ ВЕДИЧНОЇ ТРАДИЦІЇ
Завдяки нашій відданій підтримці Ведичні Пандіти Махаріші можуть виконувати свою Дхарму Йоги і Яґ’ї і створювати поле всепроникної когерентності, яке несе благо нам і всьому світу.


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ
У останні дні 2023 роки Марс перетнувся з ретроградним Меркурієм, створивши негаразди у сфері комунікацій і подорожей, але 1 січня Меркурій переходить в прямий рух, а з 7 січня знаходиться в знаку Стрільця, де йому комфортно, і в цьому положенні він приносить більше стабільності.

Потужний і врівноважений Гуру (Юпітер) в Овні і Марс в Стрільцеві – це хороша комбінація. Марс знаходиться в знаку, правителем якого є Гуру, що сприяє позитивній трансформації, приносячи велику підтримку для дій і рішень як на особистому, так і на національному рівні, і для Санкальп Національних Ягий.

Раху продовжує рухатися в знаку Риб до 30 травня 2025 року, створюючи величезний творчий потенціал, але також і можливість зростання екстремізму і дезинформації. Вплив Сатурну підтримує виникнення нових можливостей, а також сприяє відповідальному підходу до проблем, з якими ми можемо зіткнутися як на індивідуальному, так і національному рівні.

Підводячи підсумок, можна сказати, що, незважаючи на важкий початок року, транзит планет надає великі можливості на індивідуальному і національному рівнях, а також умови для реалізації цих можливостей, яку ми можемо прискорити за допомогою технологій Йоги і Яґ’ї Махаріші.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


418-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 12 по 22 січня 2024 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 3 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці.

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії