417 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 417-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 28 грудня 2023 р. по 7 січня 2024 р.


МАХА САНКАЛЬПА НА ПЕРІОД АСАМБЛЕЇ
Значення цієї концентрованої мети (Санкальпи) – шанувати і підтримувати усі благі наміри

Чого усі ми хочемо?
• Плавного переходу в той час, як когерентність швидко досягає максимуму
• Максимальної когерентності під час Асамблеї 10000
• Гармонійної синергії для усіх Всесвітніх Асамблей під час Асамблеї 10000
• Широкого розповсюдження миру і співробітництва
• Благословення і підтримка кожному народу світу
• Вимірних результатів в наукових дослідженнях
• Позитивного освітлення в ЗМІ перед, під час і після усіх заходів

САНКАЛЬПА, СПЕЦІАЛЬНО СТВОРЕНА ДЛЯ ПЕРІОДУ АСАМБЛЕЇ 10000
КОД КАМПАНІЇ: MAHA-10K
«Підтримка плавного переходу з максимальною когерентністю під час асамблеї «10 000 для миру в усьому світі», щоб створити вплив світу і співпраці для усіх народів Землі, з вимірними результатами і позитивним освітленням в ЗМІ».

РАДЖА ІНДІЇ: СВІЖІ НОВОСТІ ТА ПОДЯКА
Хвилююча підготовка до Асамблеї 10000, у тому числі для Ведичних Пандітів Махаріші. Сердечні поздоровлення Раджі Рами за його прозорливість, завдяки якій ця подія стала реальністю, і за те, що він надихнув увесь Рух докласти до цього спільні зусилля. Натисніть СЮДИ або на зображення нижче, щоб подивитися це коротке тепле звернення.

ОСТАННІ НОВИНИ З НЕЩОДАВНЬОГО ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
Доктор Райнер Піха: Важливі поради щодо здоров’я — під час подорожі, знаходження в групі когерентності та у будь-який інший час!
Раджа Луїс, Раджа Боб і Рам Шрівастава: Останні новини про 10-тисячну асамблею.

Натисніть СЮДИ або на зображення нижче, щоб прослухати ці розмови різними мовами.

ПІДТРИМУЮЧИ ВЕДИЧНИХ ПАНДІТІВ, МИ ОТРИМУЄМО БЛАГОСЛОВЕННЯ ВЕДИЧНОЇ ТРАДИЦІЇ
Завдяки нашій відданій підтримці Ведичні Пандіти Махаріші можуть виконувати свою Дхарму Йоги і Яґ’ї і створювати поле всепроникної когерентності, яке несе благо нам і всьому світу.


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ
Меркурій «спалений» до 1 січня, що ускладнює комунікацію і організацію подорожей. Усі, кого чекають поїздки, повинні ретельно перевіряти усі документи і плани. Марс, який також «спалений» у своєму власному знаку, несе енергію для завершення проектів і поглиблення знання. Марс може створити турбулентність при переході до нового року. Йога і Яґ’я Махаріші здатні пом’якшити цей вплив. Венера залишиться в знаку Вагів до кінця місяця, сприяючи гармонії на міжнародному рівні і усередині країн. Довгий транзит Раху через знак Риб надихає реалізацію творчого потенціалу, але може також сприяти радикалізму і віроломству. Природа відносного життя така, що позитивний і негативний потенціали є присутніми одночасно. На щастя, у нас є Йога і Національні Яґ’ї, що підтримують позитивні тенденції і створюють гармонію.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


417-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 28 грудня 2023 р. по 7 січня 2024 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 3 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці.

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії