415 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 415-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 14 по 24 грудня 2023 р.


ПРЕКРАСНА МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ ПРАВИЛЬНОЇ ДІЇ
Прекрасний привід для проведення Національних Яґій що сприяють зміцненню ідеального лідерства і подоланню протидії еволюції в колективній свідомості.

У цей незвичайний час імпульс віддавати і отримувати є більш важливим ніж будь-коли.

Яґ’я – це оберігаюча програма…
«Яґ’я – це оберігаюча програма, що дозволяє нам виправити будь-яку зроблену нами помилку. Є приписи: роби так, роби так. Яґ’я – це повна практична теорія вищих станів свідомості. Яґ’ї – це не процедури, придумані людиною. Вони нітья і апаурушея (вічні і нестворені), і вони грунтовані на мові внутрішнього «Я» – Ведичній мові».

(Махаріші, всесвітня прес-конференція, 23 жовтня 2002 року)

ПРОДОВЖУЄМО МАХА-ЯҐ’Ю ДЛЯ ВСЬОГО СВІТУ
КОД КАМПАНІЇ : MAHA — 108
• Позитивні відгуки на актуальну Всесвітню Маха-Яґ’ю тривають!
• Для зміцнення узгодженості, зцілення і світу в кожній країні і кожному проблемному регіоні.
• Щодня Яґ’ї згадується країна і благодійник або група.
• Наша третя Маха-Яґ’я почалася 30 листопада за підтримки:
33 країни і 2 регіони, які в цілому провели еквівалент 76 Яґій.

ПРОБЛЕМНІ РЕГІОНИ: Щоб допомогти підтримати кампанію за мир на Близькому Сході (чи в конкретній країні), або кампанію за мир в Росії і Україні (чи в конкретній країні), або будь-яку іншу кампанію або країну, будь ласка, приєднуйтеся до Маха-Яґ’ї. Не забудьте вказати в коментарях код кампанії Maha — 108.

С А Н К А Л Ь П А
«Принести заспокоєння та когерентність для усунення ворожнечі та сприяння зціленню, тривалому миру, безпеці й нездоланності від лиха для всіх людей в усіх країнах і регіонах світу».

Тисячі чудових благодійників по всьому світу підтримують наші Національні Яґ’ї і Ведичних Пандітів Махаріші!

ПІДТРИМУЮЧИ ВЕДИЧНИХ ПАНДІТІВ, МИ ОТРИМУЄМО БЛАГОСЛОВЕННЯ ВЕДИЧНОЇ ТРАДИЦІЇ
Завдяки нашій відданій підтримці Ведичні Пандіти Махаріші можуть виконувати свою Дхарму Йоги і Яґ’ї і створювати поле всепроникної когерентності, яке несе благо нам і всьому світу.


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ
У грудні три планети – Сатурн, Марс і Венера – знаходитимуться у своїх власних знаках. У кожному випадку це сприяє стабільності і посилює позитивний вплив планети. Сатурн знаходиться в прямому русі і це допомагає бачити хороші можливості, а також розуміти і вирішувати проблеми, з якими можуть стикатися країни. Меркурій, проте, знаходиться в ретроградному русі з 13 грудня по 1 січня. Це вплине на комунікацію і спілкування, сприяючи порушенню взаєморозуміння, помилкам в розрахунках і незгоді в політичній сфері. Меркурій впливає на організацію подорожей, тому міжнародні делегації повинні ретельно перевіряти всю свою документацію і планування поїздок! Йога і Яґ’я Махаріші підтримують гармонійний прогрес і допомагають здолати будь-який опір, зміцнюючи позитивні і еволюційні тенденції.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


415-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 14 по 24 грудня 2023 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 3 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці.

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії