412 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 412-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 30 листопада по 10 грудня 2023 р.


ДІЇ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ МЕТИ
«Яґ’я народжується з дії:
Яґ’я здійснюється за допомогою дії. Яґ’я – це виконання дій особливого характеру, в результаті яких людина стає єдиною з космічним буттям. Веди визначають дії, що здійснюються певними компетентними людьми (Ведичними Пандітами Махаріші) для створення певних позитивних і благотворних впливів в природі.»

(Коментар Махаріші до «Бхагавад-Гіти», глава 3, вірш 14)

НАЙСВІЖІША ІНФОРМАЦІЯ ВІД РАДЖІ ІНДІЇ
У короткому зверненні Раджа Харріс знайомить нас з актуальними новинами по ряду важливих напрямів. Натисніть СЮДИ або на картинку внизу, щоб його послухати.

НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВЕ ІНТЕРВ’Ю ПРО ТРИНІДАД І ТОБАГО
Посли Майкл Маккензі і Суреш Чатрані беруть участь в інформаційно насиченому короткому інтерв’ю, що показує тенденції зростання позитивності в Тринідаді і Тобаго з моменту початку дослідження дії Національних Яґій. Натисніть СЮДИ або на картинку внизу, щоб подивитися цю дуже цікаву презентацію.

ПРОДОВЖУЄМО МАХА ЯҐ’Ю ДЛЯ ВСЬОГО СВІТУ
Своєчасна ініціатива проведення Маха Яґ’ї отримала виключно позитивний відгук. У другому циклі (який проводиться нині) взяли участь 28 країн і 2 регіони, що склало в цілому еквівалент 67 Яґій.

Ми плануємо продовжувати Маха Яґ’ю для світу з її потужною Всесвітньою Санкальпою впродовж наступних двох циклів, передуючих Всесвітньому курсу «10 000 за мир».

Плануючи на майбутнє, для циклу ягій 28 грудня, який охоплює початок і основну частину десятитисячного курсу, ми очікуємо особливого дозволу на проведення Санкальпи, яка сприятиме плавному переходу під час зростання когерентності, яке принесе благо кожній країні, а також підтримуватиме намір створення постійної групи, разом з якісною рекламою і науковими дослідженнями.

МАХА-ЯҐ’Я ЗАРАДИ ТУРБОТИ ПРО НЕБЛАГОПОЛУЧНІ РЕГІОНИ
Посилання / код кампанії : MAHA-108. Підтримати ТУТ
Уся мета Маха Яґ’ї для всього світу полягає в тому, щоб сприяти когерентності, зціленню і миру для кожної країни або регіону (назва виділяється в Яджамані), особливо для тих регіонів, які нині знаходяться в неспокійному стані, і створити противагу будь-яким зовнішнім збурювальним впливам.

Приєднуйтеся до Маха Яґ’ї, якщо хочете підтримати кампанію за мир на Близькому Сході (чи в конкретній країні), або кампанію за мир в Росії і Україні (чи в конкретній країні), або будь-яку іншу кампанію або країну.

Наші Національні Яґ’ї і, відповідно, Ведичних Пандітів Махаріші підтримують тисячі чудових благодійників зі всього світу!

ПІДТРИМУЮЧИ ВЕДИЧНИХ ПАНДІТІВ, МИ ОТРИМУЄМО БЛАГОСЛОВЕННЯ ВЕДИЧНОЇ ТРАДИЦІЇ
Завдяки нашій відданій підтримці Ведичні Пандіти Махаріші можуть виконувати свою Дхарму Йоги і Яґ’ї і створювати поле всепроникної когерентності, яке несе благо нам і всьому світу.


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ
Листопад продовжує нести неоднозначний вплив. 26 листопада Меркурій покидає знак Скорпіона і переходить в дружній знак Стрільця, де він почуває себе комфортніше, що дає можливість добитися більшої ясності і сильної енергії відносно ідей і дій на тлі тривожних фазових переходів, що відбуваються зараз у світі. Проте в знаку Скорпіона продовжує перебувати «спалений» Марс, в з’єднанні з Сонцем і Меркурієм, що може сприяти запальній реакції на поспішні дії і вести до неурівноваженості і «бурхливості» в міжнародних подіях. На щастя, Йога і Яґ’я Махаріші надзвичайно ефективно допомагають проявити і посилити позитивні імпульси і створити умови для вибору найкращих дій, здатних принести урівноважені результати в житті країни.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


412-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 30 листопада по 10 грудня 2023 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 3 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці.

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії