411 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 411-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 15 по 25 листопада 2023 р.


ЗАРАЗ дійсно прийшов час національній свідомості пробудитися. Давайте приймемо участь в цьому з підтримкою Ведичних Пандітів Махаріші!

Дева Прабодхіні – це день пробудження Деват, творчих імпульсів Природного Закону, які керують всесвітом. Особливі Ведичні гімни, які цього дня виконують Ведичні Пандіти Махаріші, пробуджують колективну свідомість, приносячи підтримку Природи усім народам і мир всьому світу. Це дуже важливо саме зараз, коли ми готуємося пробудити світову свідомість за допомогою групи з 10 000 літаючих Йогів.

ВАЖЛИВИЙ ЧАС ДЛЯ НАЦІОНАЛЬНИХ ЯҐІЙ, щоб зберегти стабільність в цей критичний період до настання 2024 р.

СТАБІЛЬНІСТЬ І ПОСТІЙНІСТЬ : Раджа Харріс підтверджує, що всі наші Національні, спеціальні і інші важливі Яґ’ї для всього світу, які проводяться у Брахмастані і інших місцях, триватимуть в звичайному режимі впродовж грудня і січня. Ведичні Пандіти Махаріші, що проводять їх, залишаться у своїх звичайних кампусах і не поїдуть в Хайдарабад. Завдяки додатковій спонсорській підтримці, ще 1000 наших Пандітів з різних ашрамів відправляться в Хайдарабад, щоб подарувати благословення Йоги і Яґ’ї учасникам курсу ’10 000′.

Виконувані Ведичними Пандітами гімни, в усій повноті і чистоті відроджені Махаріші, виражають вищу суть древньої Ведичної традиції.

НАША РОЛЬ ВАЖЛИВА: Це так зворушливо, що завдяки усім вам, благодійникам зі всього світу, наші Ведичні Пандіти Махаріші можуть насолоджуватися своєю щоденною програмою з Йогічними польотами, а також виконувати Національні і спеціальні Яґ’ї, Атірудрабхішек і, що дуже важливо, інші специфічні великі Яґ’ї відповідно до вказівок Махаріші. Немов безперервний струмінь гармонії, це забезпечує стабільність і постійний заспокійливий вплив для всього світу. Мірою зростання нашої підтримки цей ефект зростатиме.

НЕЙМОВІРНЕ ДОСЯГНЕННЯ

2 листопада почався грандіозний цикл Національних Яґій для залучення достатку, сили і здоров’я. Він включає безцінну Яґ’ю для всього світу!

ГЛОБАЛЬНА МАХА ЯҐ’Я ДЛЯ МИРУ В УСЬОМУ СВІТІ
2–12 ЛИСТОПАДА

У цій Яґ’ї беруть участь 114 різних Яджаманів, які репрезентують 44 країни і 4 регіони, чий загальний глобальний результат є еквівалентом 141 Яґ’ї.
Детальніше ТУТ

ПІДТРИМУЮЧИ ВЕДИЧНИХ ПАНДІТІВ, МИ ОТРИМУЄМО БЛАГОСЛОВЕННЯ ВЕДИЧНОЇ ТРАДИЦІЇ
Завдяки нашій відданій підтримці Ведичні Пандіти Махаріші можуть виконувати свою Дхарму Йоги і Яґ’ї і створювати поле всепроникної когерентності, яке несе благо нам і всьому світу.


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ
Друга половина листопада проходить під змішаним впливом. Марс «спалений», що несе тенденції нестабільності, нестійкості і запальності, які проявляються у світових подіях. Сатурн вже не ретроградний, завдяки чому менше розчарувань і затримок в нашій діяльності. Ближче до кінця листопада Венера увійде в знак Вагів (її власний знак), де їй «комфортно». Це принесе більшу рівновагу в міжнародні відносини і фінанси. Благотворні аспекти впливу Юпітера звільняються від впливу Раху, що сприятливо для духовного зростання. Щоб скористатися позитивними впливами і посилити їх, або ослабити неспокійні енергії, слід звернутися до Йоги і Національних Яґій – це потужний спосіб підтримати рівновагу у своєму житті і у всьому світі.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


411-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 15 по 25 листопада 2023 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 3 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці.

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії