406 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 406-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 15 по 25 жовтня 2023 р.


ПРЕКРАСНІ ТА ПЕРЕТВОРІВНІ ДЕВ’ЯТЬ ДНІВ
Наступний цикл Національних Яґій з 15 по 25 жовтня повністю включає Дев’ять днів Божественної Матері (Наваратрі) і День Перемоги (Віджая Дашамі). Впродовж цього часу Ведичні Пандіти Махаріші виконують спеціальні ведичні гімни, щоб послідовно пробудити вісім фундаментальних елементів всесвіту – Пракріті, дозволяючи кожному з них повністю виразитися. Кульмінацією цього прекрасного процесу є дев’ятий день – Віджая Дашамі, День Перемоги, коли пробуджується об’єднуюча цілісність Трансцендентної Свідомості.

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ — ВІДЖАЯ ДАШАМІ — ДЕНЬ СВЯТКУВАННЯ
День Перемоги, що припадає на 23 жовтня, – це виключно сприятливий день для нових починів і прийняття рішень, що ведуть до успіху. Це, звичайно ж, може включати і нашу участь в Національних Яґ’ях Махаріші, яка несе підтримку нам самим і нашим країнам.

ПІДТРИМУЮЧИ ВЕДИЧНИХ ПАНДІТІВ, МИ ОТРИМУЄМО БЛАГОСЛОВЕННЯ ВЕДИЧНОЇ ТРАДИЦІЇ
Завдяки нашій відданій підтримці Ведичні Пандіти Махаріші можуть виконувати свою Дхарму Йоги і Яґ’ї і створювати поле всепроникної когерентності, яке несе благо нам і всьому світу.


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ
У майбутній період сильний вплив Кету на Марс, Меркурій і Сонце несе в собі нестійку енергію, яка веде до деструктивних політичних подій, що демонструють нетерпіння і опозиційність. Несприятливі сонячне і місячне затьмарення 14 і 28 жовтня погіршують і без того нестабільну ситуацію. Тому зараз саме час звернутися до свого внутрішнього «Я» за допомогою Йоги і Яґ’ї Махаріші. Необхідно привести себе в гармонію з Природним Законом, щоб досягнути більш високої якості життя і бути захищеними від нестійкої колективної свідомості.
Позитивна сторона в тому, що екзальтований Меркурій в першій половині жовтня сприяє хорошій комунікації і аналітичному мисленню, що значно поліпшить стан речей. Також Юпітер згладжує вплив Кету, допомагаючи урівноважити складну астрологічну ситуацію. Технології Махаріші, що єднають нас з Природним Законом, допоможуть нам скористатися цими позитивними тенденціями.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


406-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 15 по 25 жовтня 2023 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 3 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці.

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії