404 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 404-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 1 по 11 жовтня 2023 р.


Благословення Гуру Дева, благословення Традиції Ведичних Учителів і пряме керівництво Махаріші надихнули нас узяти на себе прекрасну відповідальність – підтримувати Ведичних Пандітів Махаріші в Індії.

УВАГА МАХАРІШІ ДО БРАХМАСТХАНУ (ГЕОГРАФІЧНОГО ЦЕНТРУ) ІНДІЇ
Махаріші присвятив дуже багато часу ретельному плануванню Брахмастхана Індії. Купівля землі, планування містечок по Васту, житло для пандітів, зали для яґій, постійне навчання пандітів, вибір яґій, постачання, інфраструктура й адміністрація – все в найдокладніших деталях.

«Темрява існувала завжди. Але і світло свічки, і світло факела теж існували завжди. І ми можемо впоратися з усіма руйнівними аспектами земного життя. Але ми вибираємо світло. Ведична традиція — це одвічна традиція повного знання, в якій немає анінайменшої можливості для проникнення темряви. Тому ми створили це одне місце на Землі, яке ми називаємо столицею Рам Раджа, столицею тієї адміністрації, в якій, згідно з древніми свідченнями, не було страждань. В царстві Рами, в царстві Брахми, в царстві Повного Природного Закону, в царстві світу і гармонії ніхто не страждав».

(Махаріші, 12 січня 2002 р.)

23 ВЕРЕСНЯ – СВЯТКУВАННЯ ПОРИ РОКУ, ОРГАНІЗОВАНЕ ФОНДОМ БРАХМАНАНДА САРАСВАТІ
Вшанування Індії – землі Веди
Ми запрошуємо вас взяти участь в цьому прекрасному святі, яке включає:

• Вступне звернення доктора Тоні Нейдера, Махараджі Адхіраджі Раджарама.
• Короткі повідомлення від Раджі Індії та інших керівників руху.
• Новий сезон курсів у Брахмастхане Індії починається 23 жовтня.
• Креативні презентації культури, мистецтва і Ведичної Традиції з усієї Індії.
• Презентація історичного, унікального курсу «10000» в Індії, який проведе нас з 2023 в 2024 рік.
• Всесвітня церемонія запалювання свічок, яка сполучає усі континенти світу з Індією.

Натисніть СЮДИ або на зображення внизу, щоб побачити оголошення.

ПІДТРИМУЮЧИ ВЕДИЧНИХ ПАНДІТІВ, МИ ОТРИМУЄМО БЛАГОСЛОВЕННЯ ВЕДИЧНОЇ ТРАДИЦІЇ
Завдяки нашій відданій підтримці Ведичні Пандіти Махаріші можуть виконувати свою Дхарму Йоги і Яґ’ї і створювати поле всепроникної когерентності, яке несе благо нам і всьому світу.


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ
Юпітер лишається ретроградним до 30 грудня; його вплив може вести до зниження в колективній свідомості оптимізму і прагнення до вдосконалення та істини. Проте ці якості можуть бути підтримані без будь-яких зусиль за допомогою груп когерентності й Національних Яґій. Юпітер, як і раніше, в з’єднанні з Раху, що може привести до плутанини, непевності і деякого беззаконня на міжнародній арені. В той же час Марс, знаходячись в знаку Діви, проходить через область, керовану Меркурієм. Це сприяє точному, аналітичному мисленню і концентрації на найважливіших пріоритетах. У найближчі тижні нас чекають труднощі, але є й елементи, що урівноважують їх і можуть сприяти позитивному прогресу. Ми можемо активізувати їх за допомогою технологій свідомості Махаріші.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


404-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 1 по 11 жовтня 2023 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 3 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці.

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії