395 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 395-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 3 по 13 серпня 2023 р.


Щорічне засідання Ради директорів Фонду Брахмананда Сарасваті – червень 2023 року

Незадовго до Гуру Пурніма Раджа Харріс провів щорічне засідання Правління Фонду Брахмананда Сарасваті, на якому були підведені підсумки роботи за 2022 рік. У ньому взяли участь члени Ради Фонду, зокрема д-р Ніл Патерсон, раджа Стівен Рубін, фінансовий директор АРО Джінні Роузі, виконавчий директор АРО д-р Сюзі Сван.

Офіс підтримки послів АРО запропонував дуже креативний детальний відео-звіт про діяльність ARO за 2022 рік. Ми раді поділитися з вами цією короткою презентацією нашого значного вкладу в цей життєво важливий проект.

Для перегляду відео-звіту натисніть на картинку внизу

Ви можете пишатися своїм вкладом в ці досягнення
• СПАСИБІ, СПАСИБІ І ЩЕ РАЗ СПАСИБІ! •

Який рідкісний привілей – мати доступ до програми, яка настільки відповідає думкам Махаріші. Проект, який непохитно і успішно рухається до своєї мети, незважаючи на відносні коливання. Це те, що ВИ допомогли створити. І це – наше спільне майбутнє, яке ми формуємо.


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ
Напружені тенденції липня тривають в серпні: Марс нагнітає динамічну енергію, Сатурн сприяє надмірно гострому реагуванню в соціополітичній сфері, ретроградна Венера у поєднанні з Марсом підвищує можливість катастроф, як метеорологічних, так і соціально-політичних. Нині Адхіка Маса (додатковий місячний місяць) підштовхує бажання в напрямах, що конфліктують один з одним. Це веде до несприятливих наслідків мирських, «відносних» бажань і до добрих результатів бажань, пов’язаних з духовним розвитком. Наша безпека і прогрес пов’язані з програмою ТМ, яґ’ями, спонсорством на високі, сприятливі цілі і з великими миротворчими групами, що згладжують протистояння.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


395-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 3 по 13 серпня 2023 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 3 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії