393 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 393-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 19 по 29 липня 2023 р.


Глибше розуміння дарування: пояснення Махаріші

«Техніка отримання допомоги від оточення полягає в нашому власному вмінні віддавати. Якщо ми хочемо отримувати максимальну допомогу в будь-який час, у нас має бути готовність віддавати. Це закон природи : якщо ви хочете отримувати, ви повинні віддавати. Якщо ви щиро віддаєте, то отримуєте у відповідь у багато разів більше».

(Махаріші Махєш Йоги, Наука буття і мистецтво життя)

Дарування – це імпульс внутрішнього «Я»

«Хто робить добро іншому? Хто дає іншим? Що б людина не робила, вона робить це тільки для свого внутрішнього «Я«».

(Махабхарата, Шанти Парва 292.1)


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ
Наразі Марс (Мангал) є дуже сильним після місяців перебування в дебілітації. Він дає енергію і рішучість, що дуже корисно в усіх відношеннях. Проте Сатурн (Шані), який аспектує Марс, підвищує можливість надмірно гострого реагування в соціо-політичній сфері. Щоб запобігти протистоянню, напруженості і іншим небажаним проблемам, потрібні міцніша рівновага і польова незалежність. Меркурій (Будх) знаходиться в стані спалення, що посилює тенденцію до необачності і імпульсивності. Венера (Шукра) буде в ретроградному русі в знаку Льва з 22 липня до початку серпня. У поєднанні з дією Марса це створює складні водно-вогняні енергії, які підвищують ймовірність штормів і торнадо і схожим чином впливають на міжнародні відносини в глобальному масштабі. Також Адхіка Маса (додатковий місячний місяць кожні 2.5 року) в найближчі тижні може викликати протилежні і навіть суперечні одне одному бажання. Саме у таких складних ситуаціях наша програма ТМ, практика Йоги і Яґьи і великі миротворчі групи можуть ІСТОТНО допомогти зберегти рівновагу в національному і міжнародному масштабі.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


393-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 19 по 29 липня 2023 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 3 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії