388 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 388-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 23 червня по 3 липня 2023 р.


ГЛОБАЛЬНА МИРНА ІНІЦІАТИВА – ВСЕСВІТНІЙ ПЛАН

ГЛИБОКІ СЛОВА МАХАРІШІ:
«Усією надією для світу, яку містить Всесвітній План, усім знанням, яке у нас є для здійснення Всесвітнього Плану, усім розквітом життя – нашого власного і усіх наших друзів – усім цим, як учителя цього знання, ми зобов’язані Гуру Дeву.

Кожен ніжний імпульс життя, здатний вмістити у свої тонкі межі простір неосяжної нескінченності, – цією здатністю, що міститься в м’якому імпульсі нашого дихання, ми зобов’язані Гуру Деву».

(Махаріші, «Веліч Гуру Дева», 26 липня 1992 р., Кінгстон, Онтаріо, Канада)
* * *

ЗВОРУШЛИВЕ НАГАДУВАННЯ
Подивіться чудове відео, в якому виражені думки і вказівки Махаріші як для нас, так і для всього світу на усі прийдешні часи. Ви відчуєте присутність Махаріші, що несе любов і турботу.

Натисніть СЮДИ або на картинку внизу для перегляду

РАДЖА ІНДІЇ: КОЛО СУПЕРСЯЙВА
Раджа Харрис ділиться з нами новинами про хід роботи в Індії. Натисніть СЮДИ або на зображення нижче, щоб перейти до відео.

ЯҐ’Ї МАХАРІШІ ПІД ЧАС ГУРУ ПУРНІМА
«Радість управління, що запобігає проблемам, нам принесло світло повного знання Гуру Девa»

(Махаріші, Гуру Пурніма, 5 липня 2001 р.)


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ
Присутня зараз у світі нестабільність викликана дебілітованим станом Марса (Мангала), який збережеться до кінця червня. Проте Меркурій (Будха) залишається маяком позитивності посеред складного і неспокійної комбінації планет, підтримуючи комунікацію, фінанси і переговори. Юпітер (Гуру) і Раху знаходяться в з’єднанні, що має як позитивний, так і негативний вплив. Пробудження підтримки природи за допомогою практики програм Махаріші руйнує перешкоди, створюючи можливість нових позитивних змін. Але світова свідомість уразлива до дезорієнтації і має деяку тенденцію до зростання беззаконня і хаосу. Венера і Сатурн незабаром перейдуть в ретроградний рух, створюючи опір досягненню цілей на усіх рівнях. Наша програма і яґ’ї, створюючи когерентність у світовій свідомості, допоможуть згладити ці негативні тенденції. Дуже важливо використовувати технології Йоги і Яґ’ї Махаріші для заспокоєння хаосу і встановлення рівноваги.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


388-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 23 червня по 3 липня 2023 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 3 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії