380 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 380-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 7 по 17 травня 2023 р.


БЕЗЦІННІ СЛОВА МАХАРІШІ
Світ може радіти зльотам позитивних тенденцій і духовного пробудження і боротися з серйозними проблемами, але нам необхідно зберігати стабільність. Ми повинні скористатися своїм найбагатшим ресурсом для досягнення внутрішнього спокою і прийняття важливих рішень. Дорогоцінна мудрість Махаріші непідвладна часу і сьогодні, як і завжди, допомагає нам вибрати вірний напрям!

Говорячи про технології свідомості, які створюють гармонію, Махаріші часто наводив цю прекрасну цитату з Ведичної літератури – Упанішад:

Sarve bhavantu sukhinah
Sarve santu nirāmayāh
Sarve bhadrāni pashyantu
Mā kaschid duhkha bhāg bhavet

Нехай кожен буде щасливий,
нехай кожен має досконале здоров’я,
нехай погляд кожного радує те, що сприятливе,
нехай ніхто не буде нещасний.


Вікно миру й когерентності та підтримки планети Земля
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
Вплив екзальтованого Сонця/Сур’ї продовжиться в травні, сприяючи поліпшенню якості керівництва, упевненості і здоров’ю. Як і раніше, будуть присутні складні планетарні впливи, що несуть соціальні хвилювання, протести і очищення. Меркурій (Будха) зараз в ретроградному русі і виходить з нього 14 травня. Це означає, що перешкоди і труднощі в сферах комунікації і подорожей почнуть пом’якшуватися після 15 травня. Йога і Яґ’я, як завжди, є нашими вірними помічниками в підтримці прогресу. І, звичайно ж, сприятливий живлячий ефект має участь в Національних Яґій для підтримки миру, рівноваги й гармонії.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


380-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 7 по 17 травня 2023 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 2 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії