378 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 378-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 22 квітня по 02 травня 2023 р., включає Акшая Трітія — День довговічних досягнень — 23 квітня


Чому день Акшая Тритія такий важливий, особливо відносно Національних Яґій?
Махариши підкреслював практичне значення прийняття важливих рішень в день Акшая Трітія.
• Цього дня виконуються спеціальні декламації для підтримки довговічного і вагомого еволюційного успіху.
Цього дня древні мудреці – Ріші – провели першу Яґ’ю в історії людства.
«Акшая» означає «вічний», що говорить про унікальну цінність Яґій, які виконуються цього дня.
Сур’я (Сонце) і Чандра (Місяць) екзальтовані в цей час, що відкриває великі позитивні можливості.

Один день на рік, коли ми можемо підтримати довговічний прогрес
Ми використовуємо Національні Яґ’ї Махаріші і технології Йоги і Яґ’ї, щоб встановити мир і гармонію на Землі на довгі часи.

Чудові новини від Раджі Індії
Під час Відкритого Дня Яг’ї 8 квітня Раджа Харріс розповів про підготовку до майбутнього відкриття в жовтні цього року гостьового кампусу Біджаурі у Брахмастхані Індії. Перейдіть за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ або натисніть на картинку внизу, щоб послухати.


Вікно миру й когерентності та підтримки планети Земля
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, у тому числі пов’язаним з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
Друга половина квітня принесе багато планетарних переходів, яким буде відповідати непевність у колективній світовій свідомості. На щастя, заспокійливий характер Венери (Шукри) може позитивно вплинути на фінансові ринки. Це – те, що ми можемо використати. Екзальтоване Сонце (Сур’я) може сприяти поліпшенню керівництва, упевненості, силі і хорошому здоров’ю. Проте складні планетарні впливи можуть викликати соціальні зрушення, протести, потрясіння звичних основ і очищення. Міжнародні комунікації, подорожі і планування вимагатимуть особливої обережності. Йога і Яґ’я можуть посилити позитивні тенденції і принести спокій і рівновагу в ці уразливі області. Акшая Трітія святкується 23 квітня, коли Сонце і місяць в екзальтації. Це відкриває особливо сприятливу можливість для досягнення довговічного успіху. Це – ідеальний час для участі в ягьях, що сприяє як духовному, так і матеріальному розвитку.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


378-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 22 квітня по 02 травня 2023 р.,
включає Акшая Трітія – День довговічних досягнень – 23 квітня.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 2 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії