371 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 371-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 9 по 19 березня 2023 р.


Прекрасні слова Махаріші з бесіди про автоматизацію управління
«Це те ж саме безмовне функціонування Уряду Природи, яке перетворює землю на алмаз і золото; те ж саме безмовне функціонування Уряду Природи, яке створює дерево з порожнього сім’я; це той же самий Уряд Природи, який з бруду створює прекрасний лотос; з безбарвного соку – прекрасну, ніжно-рожеву пелюстку; той же самий Уряд Природи, що підтримує впорядкований розвиток життя і гармонію в нескінченному динамізмі галактичного всесвіту; той же самий Уряд Природи, який спонукає свідомість – нефізичну реальність – поставати фізичною реальністю у матеріальному світі.

Абсолютний Творчий Розум (Уряд Природи), одвічно встановлений у своєму самозверненому стані, повністю пробуджений і уважний, абсолютно спонтанно, абсолютно просто управляє всесвітом, і спонтанно, абсолютно природно, зсередини всього і кожного, підтримує еволюцію всього і кожного».

Махаріші Махеш Йогі
«Абсолютна теорія урядування Махаріші. Автоматизація в урядуванні», стор. 51–52


Вікно миру й когерентності та підтримки планети Земля
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, у тому числі пов’язаним з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
Поточне розташування і вплив Сатурну (Шані) можуть сприяти досягненню мети зцілення і поліпшення світу. Загальний вплив Венери (Шукри) і Юпітера (Гуру) є позитивним для фінансових ринків. В цілому, посеред хаотичного фазового переходу існують хороші можливості, де осередки когерентності допускають більш плавний розвиток з меншою напругою. Позиція Сонця (Сурьї) може створювати ситуацію, коли люди, що знаходяться у владі, понесуть відповідальність за свої рішення. Наша роль проста і ясна: Ми посилюємо позитивні тенденції за допомогою колективної програми, що створює когерентність, і Національних Яґій, щоб в колективній свідомості і в керівництві суспільством росли згода і гармонія.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


371-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 9 по 19 березня 2023 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 1 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії