369 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 369-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 22 лютого по 4 березня 2023 р.


2007 рік: Махаріші говорить про необхідність піклуватися про всі народи
Під час Ведичного свята в січні 2007 року, говорячи про імпульси Природного Закону (Девати), що управляють знанням і мудрістю, Махаріші підкреслив необхідність оживити ці якості для усієї світової сім’ї народів. А як це зробити? Махаріші пояснив: «Ми встановили принцип поліпшення колективної свідомості кожного народу. Це можна зробити за допомогою Ведичних технологій – Яґ’ї та Йогічних польотів».

Махаріші також привів ведичне вираження «Хеям духкхам анагатам» — «запобіжи небезпеці до її виникнення».

Далі Махаріші вимовив красиву і глибоку фразу, яку ми включили в зображення вище : «Які б проблеми не погрожували кожній країні, ми будемо проводити яґ’ї і створювати потужний вплив гармонії, щоб ніякі лиха не осягнули цю країну. Це – прекрасне завдання».

Ми нескінченно вдячні Махаріші за цей дар мудрості і можливість особисто брати участь в застосуванні цих технологій на благо всього світу. Це – наше «прекрасне завдання», що дозволяє підтримати гармонію і запобігти лихам.

БЕСІДИ РАДЖІ ХАРРІСА
Регулярні звернення Раджі Харріса завжди несуть хороші новини.
Додаток «Maharishi Veda App» запустив безперервне відтворення Гандхарва Веди Махаріші і вашого індивідуального списку вибраних вами Ведичних декламацій.

Натисніть СЮДИ (4 лютого) і СЮДИ (12 січня), щоб відразу включити переклад бесіди, або на зображення, щоб перейти на нашу сторінку і вибрати бесіду самому.

ДОКТОР СУРЕШ ЧАТРАНІ : ІНТРИГУЮЧІ РЕЗУЛЬТАТИ ЯҐ’Ї
Національний директор і посол у Барбадосі
Дуже важливо почути від героїв на місцях – наших послів, які є лідерами, що втілюють вказівки Махаріші. Повний ентузіазму д-р Чатрані зробив глибокий звіт про те, що відбувається в його країні, а також про свій унікальний вклад у відстежування позитивних результатів Національних Яґій Махаріші.

Натисніть СЮДИ, щоб відразу включити переклад бесіди, або на зображення, щоб перейти на нашу сторінку і вибрати бесіду самому.


Вікно миру й когерентності та підтримки планети Земля
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, у тому числі пов’язаним з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


369-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 22 лютого по 4 березня 2023 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 1 день! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії