367 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 367-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 9 по 19 лютого 2023 р., включаючи Маха Шіваратрі 18 лютого


ЗАРУЧІТЬСЯ ПІДТРИМКОЮ ВНУТРІШНЬОГО СПОКОЮ В ЦЕЙ ОСОБЛИВИЙ ДЕНЬ
Маха Шіваратрі 18 лютого – це надзвичайно сприятливий день, коли нам максимально доступний нескінченний спокій чистої свідомості, досвід якої сприяє духовному і матеріальному прогресу і поліпшенню усіх аспектів життя.

Природа Шіви – це спокій єдності, що підтримує усі аспекти різноманіття з їх загального безмовного джерела. Спокій Єдності – це вічне джерело усього проявленого, джерело усіх різноманітних думок і дій, а також основа удачі в нашому власному житті.

«Тиша підтримує динамізм; динамізм підтримує тишу. Так функціонує Конституція Всесвіту. Так функціонує Природний Закон. Це функціонування повного Природного Закону абсолютно, повністю виражене у послідовності ведичних мантр (звуків, які декламують пандіти) – назад і вперед, назад і вперед, назад і вперед».

(Махаріші, 18 травня 2005 р., всесвітня прес-конференція.)


Вікно миру й когерентності та підтримки планети Земля
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, у тому числі пов’язаним з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
Цікаво відзначити, що при кожному переході Сатурну в інший знак поступово проявляються важливі зміни, проблеми або тенденції. Наприклад, коли в січні 2020 з’явився COVID, це стимулювало зростання тенденції до самозверненості. Коли Сатурн був в знаку Водолія в 1995, була створена Світова Організація Торгівлі (СОТ). Повільний перехід Сатурну до знаку Водолія, що почався 17 січня 2023, може вплинути на громадські угрупування загалом, і (при достатній когерентності колективної свідомості) може мати потенціал поліпшення міжнародних політичних відносин, торгівлі і зміцнення миру. Це – хороший час для використання величезного потенціалу позитивних аспектів Сатурну, і наше завдання просте і ясне: ми посилюємо позитивні тенденції за допомогою своєї програми, що створює когерентність, і Національних Яґій. У цей особливий день ведичного календаря глибокий внутрішній спокій більшою мірою, чим зазвичай, відкритий нашому доступу і може принести додаткову духовну і матеріальну користь. Ніщо так не допомагає змінити життя на краще, як Технології Йоги і Яґ’ї.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


367-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 9 по 19 лютого 2023 р.,
включаючи Маха Шіваратрі 18 лютого.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 2 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії