365 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 365-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 22 січня по 1 лютого 2023 р., включаючи Васант Панчамі – день Маха Сарасваті – 26 січня


Це – благословенний час, коли у нас є доступ до потужних благотворних імпульсів Творчого Розуму, що дарує просвітлення, знання і мудрість.

Зі звернення Махаріші
у день Васанта Панчамі – день Маха Сарасваті, 23 січня 2007 р.

«Ми встановили, як можна поліпшити колективну свідомість кожного народу: за допомогою Ведичних дій – проведення Яґ’ї, і Йогічних дій, які здійснюють Літаючі Йоги…
Хеям духкхам анāгатам – запобіжи небезпеці, яка ще не прийшла. Які б проблеми не виникали в будь-якій країні, ми будемо проводити Яґ’ї і створювати сильний вплив когерентності, щоб прийдешні біди не осягнули країну».


Вікно миру й когерентності та підтримки планети Земля
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, у тому числі пов’язаним з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
Політичні і соціальні взаємодії можуть стати жвавішими і вести до більшого взаєморозуміння після того, як Меркурій (Будха) 18 січня вийде з ретроградного статусу. За день до цього, 17 січня, Сатурн (Шані) перейде в сильну позицію, що сприятиме глибшому знанню і знаходженню рішень для проблем, що здаються нерозв’язними. Це прискорить прогрес на усіх рівнях. Це не завжди буде приємним, але такі труднощі є необхідним елементом відновлення еволюційного розвитку.
Як завжди, ми намагаємося знайти посеред проблем можливість внести позитивний вклад, перетворити утруднення на перевагу. Ми можемо прискорити будь-які позитивні імпульси, сприяючи таким чином поліпшенню ситуації в майбутньому. Для цього знання Махаріші має величезне значення. Постійна увага до практики ТМ і Яґ’ї Махаріші в період кінця січня – початку лютого допоможуть позитивним тенденціям переважати над іншими.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


365-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 22 січня по 1 лютого 2023 р.,
включаючи Васант Панчамі – день Маха Сарасваті – 26 січня.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 2 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії