362 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 362-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 9 по 19 січня 2023 р., включаючи День народження Махаріші 12 січня


Усіма улюблений, благословенний день — 12 січня
Особливий день, коли Махаріші оголошував про свої плани
Багато хто з нас починає рік, приймаючи нові рішення про те, що зробити в новому році, щоб життя стало краще. Це перекликається з прагненням до більшого, яке ми відчуваємо глибоко усередині — до більш міцного миру, до більш повної гармонії, до швидшого прогресу … і до кращої якості життя. Основу для усього цього створює наша програма ТМ і використання унікальних технологій Махаріші. Спеціальні Яґ’ї Махаріші і особливо яґ’ї для благополуччя грають в цьому найважливішу роль.


Махаріші говорить про прагнення до більшого
«Прагнення до все більшого і більшого абсолютно природно
не лише на рівні бажання, але і на рівні практичного життя; не лише на рівні бажання – на рівні життя. Бажання все більшого і більшого – це природне бажання, тому що десь в житті є те, що більше, ніж найбільше. У кожному з нас живе пам’ять про те, що «я – нескінченність; я – цілісність»».

(Махаріші, 8 червня 2005 р.)


Вікно миру й когерентності та підтримки планети Земля
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, у тому числі пов’язаним з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря, такі як Сканда Шашти – «День Картікеї» – 29 листопада. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
В середині січня домінують дві головні тенденції. Марс (Мангал), що знаходиться в ретроградному русі в знаку Тельця до 12 січня, може «додати вогню» до можливої соціальної та політичної бурхливості й до природних катастроф. Меркурій (Будха), вийшовши з ретроградності 18 січня, сприятиме гладшій комунікації. Зараз – хороший час для того, щоб підтримати виникаючі позитивні імпульси, роблячи тим самим вклад в майбутні успіхи. Ідеальну можливість для цього представляють Національні Яґ’ї Махаріші, що припадають на середину січня і включають 12 січня – сприятливий день для прийняття рішень/санкальп і створення нових планів – як це завжди робив Махаріші.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


362-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 9 по 19 січня 2023 р.,
включаючи День народження Махаріші 12 січня.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 4 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії