360 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 360-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 26 грудня 2022 р. по 5 січня 2023 р.


Глибока тиша Махаріші для нових починів
Упродовж п’ятдесяти з лишком років в останній день кожного минаючого року Махаріші лишав поверхневе різноманіття і в повному мовчанні, в глибокому спокої зустрічав народження нового року.
Неможливо не замислитися над прекрасними словами Махаріші: «Основою еволюції є спокій, спокій у дії». У цьому – якнайглибша суть великого дару Махаріші нам і всьому світу.


Звернення від Раджі Харріса і його команди

До УСІХ, хто підтримує мир і прогрес.

Здійснюючи квантовий стрибок від 2022 до 2023 року, ми з нетерпінням вдивляємося в нові горизонти.

Минулі 12 місяців були дуже бурхливими, і наближаючийся кінець цього року відчувається як переломний момент, що завершує три роки роботи в надзвичайних умовах пандемії. Це вимагало терпіння і наполегливості і стало можливим завдяки підтримці прекрасного знання Махаріші.

Ми відчуваємо зв’язок з вами, з кожним благородним серцем, яке брало участь з нами в цьому святі дарування, отримання і одержання користі – в прекрасній програмі Махаріші для установлення миру на Землі. Спасибі за вашу неухильну участь в підтримці традиції ведичних миротворців, яку Махаріші хотів зберегти на усі часи. Спасибі за те, що з любов’ю піклуєтеся про свою країну і її народ.

Що б не приніс нам прийдешній рік, ми стали сильніше і ми краще підготовлені до того, щоб нести технології Йоги і Яґ’ї Махаріші у все більш і більш світле майбутнє.

З любов’ю до вас і всіх ваших близьких

ДЖАЙ ГУРУ ДЕВ

Раджа Харріс, Арлін, РР Лорен, Сюзі, Беверлі, Ева, Катя, Джейн, Корнелія, Нуша, Каддер, Біргіт, Козета, Галина і Кейс, Марінела, Адріан, Джінні і Девід, Хелен і Тері, Лінн, Лорі, Стен, і Дон.


Повернення до абсолютних основ – відео про всесвітній мир
Приємно почути розповідь Раджі Харріса про основу проекту «Ведичні Пандіти Махаріші» в Індії. Відповіді на шість фундаментальних питань містяться в 3-хвилинному кліпі з відео «Глобальна мирна ініціатива».

♦ Хто такий Ведичний Пандіт? ♦ Чому саме Індія? ♦ Чим займається Ведичний Пандіт? ♦ Що таке Яґ’я? ♦ Чому досі немає миру у всьому світі? ♦ Яка кінцева мета? ♦

Перейдіть за посиланням, щоб почути роз’яснення Раджі Харріса. Можливо, вам доведеться трохи прокрутити сторінку.

Натиснувши на зображення внизу, ви відкриєте повне відео «Глобальна мирна ініціатива» в YouTube. Відповіді Раджі Харріса починаються з 7: 56 хв., але радимо вам подивитися це прекрасне відео цілком ще раз.

Постійна підтримка пандітів на будь-якому зручному для нас рівні, що не вимагає зусиль – це завжди доступний нам засіб змінити на краще наше власне життя і весь наш світ. Це дійсно особлива можливість – вступити в новий рік на хвилі потужної Національні Яґ’ї!

Відвідайте цікаву і надихаючу сторінку підсумків Дня Відкритих Дверей в грудні 2022 року.

Зворушливе інтерв’ю з Ачарн Яй – директоркою школи Дхаммаджаріні Віттая в Таїланді можна знайти тут.


Вікно миру й когерентності та підтримки планети Земля
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, у тому числі пов’язаним з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря, такі як Сканда Шашти – «День Картікеї» – 29 листопада. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
Тенденції стають спокійнішими, але, проте, Марс (Мангал), чий ретроградний рух через знак Тельця продовжиться до 12 січня, може «розпекти» обстановку, викликаючи проблеми, пов’язані з природним довкіллям і соціально-політичною сферою. Меркурій (Будха), що символізує інтелект і комунікацію (хорошу і погану), буде помітно активний з останніх днів грудня до перших днів січня. Що ми можемо зробити: допомогти нашим лідерам, створюючи атмосферу підвищеної колективної когерентності, що сприятиме спокійному і неупередженому аналізу, прийняттю урівноважених рішень, і, звичайно, правильним і своєчасним діям. Така наша проста відповідальність. Незважаючи на свою нестійкість, Меркурій також створює реальний потенціал для зростання знання і мудрості, сприяючи перевірці і підтвердженню фактів. Нам обов’язково слід «поливати корені»! Щоденне поринання в трансцендентне поле і підтримка Національних Яґій Махаріші і АтіРудраБхішек дають прекрасну можливість охолодити, заспокоїти й очистити коллективну свідомість.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


360-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 26 грудня 2022 р. по 5 січня 2023 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 2 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії