357 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 357-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 10 по 20 грудня 2022 р.


Ведичні гімни, що виконуються пандітами, створюють всепроникний вплив гармонії, що допомагає принести в життя на землі більше миру, гармонії, здоров’я і удачі. Це — великий дар, який приніс нам Махаріші.


Зараз — час дарувати, приймати дари і… діставати користь
Беручи участь в ягьях, ми:
• допомагаємо підтримувати гармонію і згоду в наших країнах;
• можемо зробити внесок на Національну Яґ’ю на честь дорогої нам людини;
• незалежно від розміру внеску можемо бути частиною групового імені благодійників для своєї країни;
• можемо навіть спонсорувати цілу Яґ’ю і отримати можливість згадки свого імені (або імені своєї сім’ї) в кожний з 11 днів проведення Яґ’ї;
• Усе це приносить підтримку Йоги і Яґ’і для нашої особистої еволюції.
Таким чином, наша участь підтримує безцінну програму «Ведичні Пандіти Махаріші», сприяючи зростанню колективної свідомості в усьому світі. І, як ми знаємо, жодна крапля нашої підтримки ніколи не пропадає даремно!


Всепроникні вібрації ведичних гімнів
«Є такий клас людей – Ведичні Пандіти, які зберігають в пам’яті структуру Веди, тобто Конституції Всесвіту. . Коли вони виконують гімни разом, вони створюють вібрації, створюють хвилі – як камінь, кинутий у воду, створює хвилі, що поширюються в усіх напрямках. Виконання пандітами Ведичних гімнів пробуджує всю Конституцію Всесвіту в кожній точці всесвіту. Це велика наука, це велика наука». (Махаріші Махеш Йогі, 16 березня 2005 р.)


Додаток Maharishi Veda App для підтримки Ведичних Пандітів Махаріші
Насолоджуйтеся древньою Ведичною наукою звуку для урівноваженості, миру, гармонії і радості життя.
• Перейдіть на нашу НОВУ сторінку додатка Maharishi Veda App
• Відчуйте живильний смак кожного розділу додатка : чудові 30 сек. на кожен смак! 
• 12 коротких відео , які демонструють, що міститься в додатку і як їм користуватися
• ЧЗВ та Рішення проблем англійською мовою.
• Для того, щоб подарувати додаток Maharishi Veda App, натисніть  СЮДИ або на дизайнерську картинку нижче. Це ті дні, коли ми шукаємо подарунки для своїх близьких до Нового року – що може бути краще!

ПРИМІТКА : Якщо хтось ще не знайшов, як перекладати цілі сторінки за допомогою браузеру або онлайн-перекладача Google, порадьтеся зі своїми місцевими послами нашого проекту.
ТУТ  дано посилання на Google перекладач цілих сторінок у будь-якому браузері.


Вікно миру й когерентності та підтримки планети Земля
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, у тому числі пов’язаним з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря, такі як Сканда Шашти – «День Картікеї» – 29 листопада. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
Хоча досі 2022 рік був важким, з різкими зльотами і падіннями, грудень буде відносно спокійним часом, для якого не характерні гострі конфлікти в планетарних конфігураціях (лише невелика можливість тертя). Проте, слід не послабляти уваги до своєї прогроми і підтримки Національних Яґій, щоб сприяти ідеальному лідерству, більшій позитивності і рівновазі в міжнародних відносинах, прийняттю мудрих рішень і зростанню колективної свідомості. Сонце (Сур’я) продовжує підтримувати пробудженість потенціалу зростання гармонії у сфері управління і займає сприятливу позицію в знаку Скорпіона, тоді як Меркурій (Будха) і Венера (Шукра) не аспектують Сонце негативним чином. Усі технології Махаріші є великим даром; Йога і Яґ’я – це джерело стабільності, надзвичайно цінне для людства.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


357-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 10 по 20 грудня 2022 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 2 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії