352 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 352-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 11 по 21 листопада 2022 р.


Значення наміру або конкретної санкальпы
«У ведичних пандітів є свій особливий спосіб чинити вплив. Вони подібні до відбивачів: світло знаходиться десь, але якщо ми хочемо направити світло в інший бік, ми можемо використати відбивач, і світло піде в цьому напрямі». (Махаріші, жовтень 2004 р.)


Що створюється нашою увагою і наміром?
Безпрецедентний вплив всесвітнього масштабу, сприяючий здійсненню планів Махаріші по створенню світлого майбутнього.

Перейдіть за посиланням або натисніть на зображення внизу, щоб подивитися 40-секундну анімацію, що пояснює глибоке значення нашої підтримки.


Вікно миру й когерентності та підтримки планети Земля
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, у тому числі пов’язаним з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
«Спалений» Меркурій (Будха) продовжує чинити вплив неспокою, у з’єднанні з Солцем і Кету, до місячного затемнення 8 листопада. Це вплине на мислення і прийняття рішень на національному і глобальному рівні, формуючи майбутні тенденції. Намір підтримувати внутрішній спокій допоможе нам і після закінчення періоду затемнень. Позиція Венери (Шукри) вказує на негативні тенденції. У листопаді варто запастися терпінням і обережністю, не намагатись квапити події, дозволяючи їм розвиватися своїм ходом. Технології Махаріші допоможуть заручитися підтримкою Природи і принести в життя гармонію та когерентність. Наші Національні Яґ’ї, разом з колективною практикою ТМ і ТМ-Сідхі є нашим кращим ресурсом для того, щоб робити менше і досягати більшого!


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


352-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 11 по 21 листопада 2022 р.

Санкальпа: «Принести мир, безпеку, зцілення, когерентність і нездоланність усім людям в Україні та в усьому світі»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 3 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії