345 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 345-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 26 вересня по 6 жовтня 2022 р., включаючи Шарадія Наваратрі – дев’ять днів Божественної Матері (26 вересня – 4 жовтня), і День Перемоги – Віджая Дашамі (4 жовтня)


Прекрасні і перетворюючі дев’ять днів
Наступний цикл Національних Яґій з 26 вересня по 6 жовтня повністю включає період Шарадія Наваратрі – дев’яти днів Божественної Матері, коли Ведичні Пандіти Махаріші виконують спеціальні декламації, пробуджуючи певні позитивні якості законів Природи і повністю розкриваючи кожну з них. Кульмінацією цих дев’яти днів є Віджая Дашамі – День Перемоги, присвячений перемозі усього позитивного.


День святкування
День Перемоги 4 жовтня – це виключно сприятливий день для важливих починань і прийняття успішних рішень, включаючи наше спонсорування проведення Національних Яґій Махаріші для України.


Наша з вами діяльність за рік у красивому альбомі
Щоб відкрити альбом, натисніть СЮДИ або на зображення внизу


Вікно миру й когерентності та підтримки планети Земля
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, у тому числі пов’язаним з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, навіть у особливо сприятливі дні Ведичного календаря, такі, як період з 26 вересня по 6 жовтня і, особливо, 4 жовтня. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
Як і передбачалося, майбутні декілька тижнів будуть відносно благополучними, за деякими вийнятками. Проте кінець місяця може принести більш складні ситуації. На щастя, Сонце (Сур’я) буде в сильній позиції, а Меркурій (Будх) змінить ретроградний напрям на прямий 2 жовтня. Це дає величезний потенціал для нових рішень і більшої підтримки Природи, який ми розкриваємо, звертаючись до поля свідомості за допомогою Йоги і Яґ’ї Махаріші. Цей цикл ягій точно збігається з особливим періодом очищення за Ведичним календарем, що пов’язаний з послідовно прискорюваним перетворенням, кульмінацією якого є перемога еволюційного зростання. Регулярний досвід трансцендування, разом з потужністю Національних Яґій, допоможе заспокоєнню і появі нових позитивних результатів в цей бурхливий час і, безперечно, допоможе зробити кожну країну більш сильною і чистою.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


345-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 26 вересня по 6 жовтня 2022 р.
включаючи Шарадія Наваратрі – дев’ять днів Божественної Матері (26 вересня – 4 жовтня), і День Перемоги – Віджая Дашамі (4 жовтня)

Санкальпа: «Принести мир, безпеку, зцілення, когерентність і нездоланність усім людям в Україні та в усьому світі»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 2 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії