341 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 341-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 30 серпня по 9 вересня 2022 р., включаючи Ганеша Чатуртхі — День народження Ганеші — 31 серпня

Ганеша – це якість розуму (Девата), яка уособлює усунення перешкод, позбавлення від страху й перетворення складного на просте. Ця якість пов’язана з силою, чистотою, цілісністю і непохитним виконанням обов’язку.

Це дуже сприятливий час для проведення яґій для усунення перешкод: Ганеша Чатуртхі 31 серпня святкується під час наступного циклу Національних Яґій (з 30 серпня по 9 вересня).


Сторінка про ведичні декламації
Тут — сторінка про цінність ведичних декламацій, де можна послухати 15-хвилинну декламацію Ганеша (Шрі Ганеша Атхарваширша) у виконанні Ведичних Пандітів Махаріші.


Презентація Раджі Індії Харріса
Перейдіть за цим посиланням або натисніть на картинку нижче, щоб подивитися цю важливу підсумкову 9-хвилинну презентацію програми «Ведичні Пандіти Махаріші».


Вікно миру й когерентності для всіх та підтримки планети Земля
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети EARTH — 108 (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, у тому числі пов’язаним з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
В кінці серпня і першій половині вересня у світі може зберігатися дуже напружена атмосфера в деяких верствах суспільства і в уразливому довкіллі – але, на щастя, також можливий пом’якшувальний вплив багатьох планет в сильному положенні. Особливо слід зазначити екзальтований Будх/Меркурій під аспектом Гуру/Юпітера в Рибах, що вказує на період, який може бути сприятливим для всіх видів навчання й спілкування, — якщо ним скористатися. А з «приземленим» Мангалом/Марсом у Тельці є можливість для стабільнішого часу. При цьому важливо, щоб надмірна стабільність не блокувала прогрес: Національні Яґ’ї можуть задіяти еволюційні імпульси для динамічної стабільності і дати сили для усунення перешкод. Ці яґ’ї та наші групи когерентності притягають загальний позитивний вплив і посилюють важливі засоби конструктивного спілкування.


Важлива інформація
•Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


341-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 30 серпня по 9 вересня 2022 р.
включаючи Ганеша Чатуртхі — День народження Ганеші — 31 серпня

Санкальпа: «Принести мир, безпеку, зцілення, когерентність і нездоланність усім людям в Україні та в усьому світі»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 2 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії