337 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 337-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 30 липня по 9 серпня 2022 р.

Глибше розуміння дарування

«Техніка отримання допомоги від оточення полягає в нашому власному вмінні віддавати. Якщо ми хочемо отримувати максимальну допомогу в будь-який час, у нас має бути готовність віддавати. Це закон природи : якщо ви хочете отримувати, ви повинні віддавати. Якщо ви щиро віддаєте, то отримуєте у відповідь у багато разів більше».

(Махаріші Махеш Йоги, «Наука Буття та мистецтво життя»)

Дарування — це глибокий імпульс внутрішнього «Я»

«Хто робить добро іншому? Хто дає іншим? Що б людина не робила, вона робить це тільки для свого внутрішнього Я».

(«Махабхарата», Шанті Парва, 292.1)


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
Тільки від нас залежить використання інструментів, здатних поліпшити тенденції часу. Кінець липня й початок серпня продовжують залишатися складними для всього світу. Оскільки Марс зараз знаходиться у з’єднанні з Раху, в суспільстві та в довкіллі в усьому світі може проявлятися поверхнева напруженість. Але також є прекрасні можливості для нарощування позитивного потенціалу: впродовж першого тижня серпня Венера залишається в дружньому знаку Близнюків, підтримуючи креативні ідеї і рішення. Наші групові програми (ЙОГА), а також Національні і Спеціальні Яґ’ї Махаріші (ЯҐ’Я) — нескінченно цінні, даючи захист, що перевершує людське розуміння.


Важлива інформація
Нове: підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


337-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 30 липня по 9 серпня 2022 р.

Санкальпа: «Забезпечення миру, безпеки, зцілення, когерентності й нездоланності для всіх людей в Україні та світі«

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 2 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Віддавання — основа природи життя: імпульс, що виникає глибоко всередині кожного з нас. З усією вдячністю за те, що ми можемо робити це разом.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії