327 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 327-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 18 по 28 травня 2022 р.

В навколишньому світі можливі злети позитивних тенденцій і духовного пробудження поряд зі значними проблемами, але нам необхідно залишатися стабільними. Нам потрібно скористатися перевагою доступного нам нескінченного джерела внутрішнього миру і рішень проблем. Безцінні слова і мудрість Махаріші – не підвладні часу і пропонують так необхідне сьогодні глибоке керівництво!


У зв’язку з нашими технологіями свідомості, що створюють узгодженість, Махаріші часто посилався на цю прекрасну цитату з ведичної літератури – з Упанішад:

Sarve bhavantu sukhinah
Sarve santu nirāmayāh
Sarve bhadrāni pashyantu
Mā kashchid duhkha bhāg bhavet

Нехай кожен буде щасливий,
Нехай кожен насолоджується досконалим здоров’ям,
Нехай кожен побачить, що є сприятливим,
Нехай не буде жодного нещасного.


Ваша постійна підтримка «Глобальної мирної ініціативи» – Національних Яґій Махаріші і Ведичних Пандітів Махаріші – дорогоцінна й воістину життєдайна!

Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
Впродовж травня планети все ще стабілізуються після значних змін, що сталися в квітні. В цілому, можна відчути якусь світлішу енергію і легкість. Проте деякі планетарні транзити, сонячне і місячне затемнення вказують на певні обмеження й уповільнення. У травні нам слід накопичувати свій ресурс та тримати увагу на бажаному результаті. Надзвичайно важливо продовжувати потужні кампанії із застосування Йоги і Яґ’ї для виправлення існуючих руйнівних тенденцій.


Важлива інформація
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ

327-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 18 по 28 травня 2022 р.

Санкальпа: «Забезпечення миру, безпеки, зцілення, когерентності й нездоланності для всіх людей в Україні та світі«

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишився всього 2 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії