327 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 327-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 18 по 28 травня 2022 р.

У світі, що оточує нас, можливі зльоти позитивних тенденцій і духовного пробудження разом зі значними проблемами, але нам необхідно залишатися стабільними. Нам треба скористатися перевагою доступного нам найбагатшого джерела внутрішнього світу і рішень проблем. Безцінні слова і мудрість Махаріші не підвладні часу і пропонують так необхідне сьогодні глибоке керівництво!


У зв’язку з нашими технологіями свідомості, що створюють узгодженість, Махаріші часто посилався на цю прекрасну цитату з ведичної літератури — з Упанішад:

Sarve bhavantu sukhinah
Sarve santu nirāmayāh
Sarve bhadrāni pashyantu
Mā kashchid duhkha bhāg bhavet

Та буде кожен щасливий
Нехай кожен насолоджується досконалим здоров’ям
Та узрит кожен, що сприятливо
Нехай не буде жодного нещасного.


Ваша постійна підтримка «Глобальної мирної ініціативи» — Національних Яґій Махаріші і Ведичних Пандітів Махаріші — воістину дорогоцінна!

Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
Впродовж травня планети все ще стабілізуються після значних змін, що сталися в квітні. В цілому, можна відчути якусь світлішу енергію і легкість. Проте деякий планетарний транзит, сонячне і місячне затьмарення вказують на певні обмеження і уповільнення. У травні нам слід накопичувати свої ресурси і тримати увагу на бажаному результаті. Надзвичайно важливо продовжувати потужні кампанії по застосуванню Йоги і Яґ’ї для виправлення існуючих руйнівних тенденцій.


Важлива інформація
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ

327-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 18 по 28 травня 2022 р.

Санкальпа: «Забезпечення миру, безпеки, зцілення, когерентності й нездоланності для всіх людей в Україні та світі«

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишився всього 2 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії